Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az éjjel borzasztó álmok...

Az éjjel borzasztó álmok volt. Sok kegyetlent álmodok de ez felülmúlja?

Figyelt kérdés

Az éjjel vagy 3 féle álmom volt. Kezdődött azzal, hogy testvérem és anyum elmennek boltba. Én is akarok menni de nem akarnak vinni ezért a kocsi hátsó ülésén bekuporodok. Megállnak és elkezdenek csókolózni és .... gondolom értitek. (Testvérem 16éves) (szüleim lassan 3-4 lehet 5 éve is de nem biztos el vannak válva. (Ez az álom azért fura mert míg a testvérem kortársai mind poénkodnak s iszogatnak cigizgetnek s ... értitek addig ő bem megy az ilyenekbe bele s ritkán perverzebbecske.



A második álom amibe ez vegyül az az, hogy ott vagyunk az úszodába és minden okés.nem emlékszem hogy itt történt volna valami is. És akkor hírtelen mintha vihar keletkezne és mindenki kifut de egy apa keresi a lányát aki a víz alatt lehet.

Akkor fentről keressük mert senki nem mer belemenni. Beleesek véletlen de míg kiszednek látom a lányt a földön. Szerintem mikor a mások futottak ki letaposhatták. Megmutatom gyorsan hop a kislány és kihalássza az apja. Elég bizar. A kislány már halott az apja próbálja a mellkasát nyomni de nem éled fel.

Innen jön a harmadik álom.

Az apa mérges lesz. Van egy hely ahova behelyezzük a kislányt mert meghalt. Az apja itt nem tudom hol lehet. Amikor visszajön. Nagyon agresszîv és meg akar ölni minket. Sikerül bezárjuk a lánya fölötti “kapszulába” de valahogy mikor vissza megyünk nincsenek ott hanem kicsit messzebb vannak. (Akkor ez idáig álmomban egy hegyen történt de ez már valahogy a házunknál folytatódik) és akkor bejönnek ilyen erős amiket hol ők hol mi uralunk anyummal. Na de végül nyerünk és közbe felkelek.


Szerintetek ezeknek az álmoknak van valami összefüggése ? Valaki megfejti? Esetleg az első az igaz? Mert az valami brutál számomra... vérfertőzés.a többiről is mi a véleményetek? Előre is köszi



2019. aug. 20. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon katyvasz. Ilyeneknél szerintem oda kéne írni hogy lány vagy fiú vagy.
2019. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány. De mostmár adjatok valami magyarázatot mert egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Lehúnyom a szemem ott van nem tudom elvonni a figyelmem
2019. aug. 20. 10:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Erők* pl. Tűz szél erő gyorsaság,
2019. aug. 20. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek a jelentése lehet a következő.A testvéred és anyukád valami olyan dolgot csinálnak amiben szeretnél részt venni.Valamiért mégis kihagynak belőle és ezt már szinte enyelgésnek veszed.A másodiknak a jelentése lehet a következő.Őszinte vagy,de egy érzelmi mély zuhanás hatására/után a saját őszinteséged csapdájába esel ami által elvesztesz valamit amit próbálsz ugyan visszahozni,de nem megy.A harmadik meg nagyon zavaros.
2019. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi. Az első kicsit zavaros. Nem értem hogy mire célzol. Pl ilyenre hogy ugye mindig is zavart hogy mindent megbeszelnek es anyumnak is valami baja van egyutt megbeszelik s engem sosem hivnak s mikor oda megyek is elzavarnak hogy még kicsi vagyok? (Jelzem 14 vagyok) vagy valami másra gondolsz? A 3. Meg igen tudom kicsit fura és zavaros. Igazából nem is szánok arra a felére nagy figyelmet elkönyvelem egy rémálomnak mert még sokszor állmodok hasonló esetleg még hihetetlenebb rémálmokat. Előre is köszi
2019. aug. 20. 20:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Adjatok valami tanácsot. Aludni sem bírok. Lehúnyom a szemem s nem tudom kiverni a fejemből. Rájuk nézek valamelyikőjükre s eszembe jut. Lehet nem is igaz de györör hogy mivan ha igen. Nagyon rossz.
2019. aug. 20. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyasmire célzok,de konkrétabban valami cselekvésre,mondjuk,hogy őt elviszi egy nagyon jó helyre,míg téged nem.Nyugodtan aludj el amúgy,mert valószínűleg nem csókolóznak egymással a valóságban.A másodikban amúgy látsz igazságot?
2019. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát az őszinteséged miatt bajba kerülsz,de próbálod magadat megmenteni a bajtól,mégse sikerül.
2019. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz. Teljes mértékben. Őszinte vagyok és minden véleményem elmondom
2019. szept. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!