Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudom kinyitni a...

Miért nem tudom kinyitni a szemeimet?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokszor előfordult hogy tudatosan álmodok/álmodnék ha kibirnám nyitni a szemeimet de csak ilyen nagyon gyengén hunyoritani tudok mert megvakít a fény olyan fényes.

2019. aug. 23. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Ilyennel meg nem talalkoztam, de mondom hogy szerintem mi lehet, ez is jobb mint a semmi:


Lehetseges hogy a lelked meg uj, nem minden lelek tobbezer eves, konnyen lehet hogy most eloszor kezdesz fejlodni es meg erzekeny vagy az ilyen dolgokra.


Lehet hogy van benned valamilyen blokk ami nem engedi at a sok jo energiat. Ez lehet erzelmi, szemelyisegbeli, vagy teljesen spiritualis eredetu. Bekulj ki magaddal, hogy kibekulhess a vilaggal.

Legy nyitott es ne felj.


Az ilyesfajta munkahoz ep lelek es lehetosegszerint test is szukseges, erre folyamatosan figyelni kell, nem szabad csak ugy beleugrani az egeszbe.


Ha semmikepp nem oldodik meg ez a problemad, probalj meg az erzekeidre tamaszkodni. A tobbi sikot nem csak latni, hallani es erezni is lehet, csak ezeket a kepessegeket is fejleszteni kell.


Peldaul tobb meditacion is at segitettem mar egy olyan lanyt, aki egyaltalan nem tud latni maga elott semmit. Semmi kep a fejben, csak az erzekeire tamaszkodva vezettem vegig a meditaciokon. Ha o is meg tudta csinalni neked is menni fog.

2019. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ******?! ***** válasza:
Mit jelenthet? Alvásparalízis? Egyáltalán nem az. Rosszul alszol a 'tudatos álom' miatt. Nem arról van szó, hogy sikerül vagy sem, hanem a 'vele' való próbálkozás kimerített és megváltoztak az alvási szokásaid, felborult az alvásperiódusod? Gyakorlatilag mikroalvásaid vannak, alig pár órákat alszol. Becslés szerint alig 3-4 órát, és eközben fel is ébredsz, de ezalatt félálomban vagy. Ez lehet az oka.
2019. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 katólikus vagyok szóval én az ilyen lélekvándorlásban nem igazán hiszek.Meg ugye nem megy azokra se tudok hagyatkozni mert teljesen leblokkol a fény és csak össze vissza mászkálok eltakart szemmel és valahova megrogyva. így néha néha kipislogok de utána rotyi van. Azt hogy mit érzek azt nem tudom szavakkal elmondani.

Így ébren a két szemem között mintha ütögetné valaki és ez elég sűrűn van.


#2 nem igazán akarattal csinálom ezt a tudatos álmodást de így kb már 2 hete minden nap probálkozik egyszer majdnem össze jött neki csak majd befostam attól a mindent látó szemtől szóval felkeltem.

2019. aug. 23. 19:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megfordult a fejemben az is hogy valami így az elménél van elcsúszva mert akadnak érdekes tünetek
2019. aug. 23. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok,


A kerdest meg is valaszoltad magadnak, de kifejtem miert:


Ugy akarsz spiritualis munkat vegezni hogy nem hiszel benne. Tokeletesen latszik ennek a lenyomata a gyakorlataidon.

Probalod kinyitni a szemed, de nem megy, mert van egy agyi blokkod, egy reszed nem is akarja beengedni az energiat ami kivulrol jon.


Lehetsz katolikus es hihetsz a lelekvandorlasban egyszerre. Ha szigoruan neznenk a vallasodat a tudatos almodast szem szabadna vegezned; de szerencsere ez nem ilyen szigoru. Itt magadban talalod a megvalaszolnado kerdeseket.


Tudatos almodas kozben neha nem az elmedben, hanem az asztralsikon utazol. Ha a hited ellentmond annak hogy ez egyaltalan letezik, hogy akarsz elmenni oda? - marmint, az asztralsik egy olyan hely ahova senki nem fog kirangatni a testedbol hogy korulvezessen, oda magadtol kell elmenned.

A tudas kopogtatja mar a szemed, csak meg nem tudod kinyitni:)

2019. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek akarod kinyitni a szemed? Tudatos álomban nem a szemeddel látsz, hanem az elméddel
2019. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 És hogy tudom azt elérni ha nem szeretnék ezzel a tudással rendelkezni? Mert olvastam hogy altató segíthet benne.


#6 Akkor úgy értem hogy próbálok képet alkotni de nem megy mert fehér fény elvakít kb mint mikor kimesz a teraszra vagy az udvarra és úgy süt a nap hogy hunyoritani is alig tudsz

2019. aug. 24. 11:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt felmerülne a kérdés hogy miért, mert egyszer már láttam furcsán és majd be szrtam szóval hanyagolom.
2019. aug. 24. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!