Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha valaki el...

Mit jelent az, ha valaki el akarnak rabolni álmába?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy otthon hagytak egyedül. El voltam meg minden, addig amíg megláttam, hogy egy autó parkol le a kertbe (már bejött a kapun) és egy alacsony középkorú nő szállt ki, aki ismerős volt, mert már többször láttam álmomban, és el akart rabolni. Ahelyett hogy elfutottam volna, fogtam egy játékpisztolyt, hogy megijesszem. A fürdőben talált rám ahol ráfogtam a pisztolyt, de ekkor az anyukám is ott volt... eldobtam a pisztolyt de sajnos az anyukámnak. Utána nagyon befenyítettem azt, aki elakart rabolni, erre ő azt mondta, hogy még találkozunk... Mit jelenthet ez?

2019. aug. 23. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szabad kezet adtak az életeddel kapcsolatban(otthon hagytak egyedül). Ez neked jó(el voltam). Aztán elkezdtél vágyni(bejött a kapun a kertbe) egy gazdag(autó), tapasztalt(középkorú) nőre, ami illetlen(alacsony). Ezt az érzést nem akarod elfogadni(el akart rabolni). Gondoltad az önkielégítés csökkenti a vágyadat(fogtam egy játékpisztolyt, hogy megijesszem). Végül bevallottad (fürdőszoba) anyukádnak, hogy elítéled a szexuális vágyadat(eldobtam a pisztolyt) és eldöntötted, hogy lezárod a dolgot(nagyon befenyítettem). De félsz, hogy ez nem végleges(még találkozunk).
2019. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez durva
2019. aug. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!