Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az extrém...

Mit jelentenek ezek az extrém álmok? 21L

Figyelt kérdés

Nagyon pazar álmaim vannak már hetek óta.


Például tegnap este egy nagy óceánnal vagy tengerrel álmodtam. Hogy úszok a vízben én és mindenki akit szeretek, viszont jönnek a cápák és menekülni kell. És borzasztó érzés ahogy próbálok menekülni a cápától.


Előtte meg napokon keresztül erdőkről álmodtam. Farkasokról meg egyéb ijesztő állatokról az erdőben, ahol meg a kutyámmal meg a barátommal menekülünk.


Vagy mezőkön keresztül megyek állandóan és ott is veszély leselkedik rám, de sose érek célt.


Vagy szakadék mellett megyek és félek ha megcsúszok beleesek az óriási vízbe.


Vagy óriási medencékről, liftekről, épületekről.


Már kezd nagyon elegem lenni ebből és próbálom kiverni a fejemből és valami mást álmodni, de mindig ezeket álmodom felváltva.


Tudom nehéz megfejteni, főleg hogy nem is ismertek, de én magam sem értem. :(


Magamról írok pár dolgot, ami talán okozhatja. Most költöztem az ország másik végére a családommal, ott hagytam a barátomat, akit nagyon szeretek. Vele minden jó és mindig meghallgat és a kedvembe akar járni állandóan, ahogy a családja is. Még együtt vagyunk, egy éves a kapcsolatunk, de nem tudom mi lesz, fogalmamsincs, hisz 450km.. szerintem megértitek. A családomban gyakori a veszekedés és kevésbé hallgatjuk meg egymást. Viszont igyekszem jó irányba terelni őket és szeretném és hogy ne zsörtölődjenek ennyig. Én eléggé nehezen hozok döntéseket, most váltottam szakot és kicsit ideges vagyok a pályaválasztás miatt.



2019. aug. 26. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. A kutatások azt mutatják, hogy a rémálmok gyakoribbak a szép álmoknál. (Legalábbis gyakrabban emlékszünk rájuk.)
2019. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a költözés okára lennék kíváncsi...

(Írtad, hogy menekülsz álmaidban, ott hagytad a barátodat is, stb. Csak szerintem függ össze a költözéssel?)

2019. aug. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Lehet, hogy a barátoddal kellene maradnod, ..a szeretet nem ismeri a határokat. Ez a távolság és sok ismeretlen új nem jó. Próbáljátok megbeszélni, hogy vagy te vagy ő utazzon át valahogy. Hát valaki az óceánokat is átszelné szíve hölgyéért, de ahogy írtad vele minden jó lehet nem...most meg bizonytalan stb. Ha megcsúszol ki fog elkapni? :)

Illetve a családban is beszéljetek többet, legyen béke, összetartás. Beszéljetek olyanról, amit mindenki szeret és közös téma lehet. Menjetek kirándulni, sétálni...


Remélem segít valamelyest. Üdv

2019. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Djdjdjdjejwkqlakfkskwjwjajdjdjxjsj4616182965fąsz
2019. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Segítettek. Köszönöm a válaszokat:)
2019. aug. 27. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szokásos frusztráló álom" - így hívom.


Erőforrásrablás. Sajnos ez tipikus eset világunkban; látható világunk is erősen efelé tendál.

2019. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz van a közeli

finom-anyagiban, mint

a fizikaiban.

2019. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ágyad fekvése észak-dél tengely?

Lábad ajtó felé nem kell.

2019. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!