Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vonattal álmodni?

Mit jelent vonattal álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy vonatra szálltam, és ahogy elindult 2 kocsi elszakadt egymástól. A vonatnak az a része, amelyiket nem húzta a mozdony csak a lendület vitte tovább (ezen voltam én), próbálta utolérni az első felét. Egyszer sikerült is de akkor még egyszer kettészakadt.

Ezután már csak annyi volt, hogy ahogy lassult a vonatnak az a fele amin utaztam, hidakon haladt keresztül de nem folyók felett, hanem összefüggő, nagy víz felett. A távolban látszott valami modern város a parton, arra haladtunk.



2019. aug. 29. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit
2019. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A saját életedre kellene vonatkoztatni, mi így semmit nem fogunk tudni erre mondani
2019. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Választottál egy életpályát, munkahelyet(vonatra szálltam). Ahogy belekezdtél(elindult) elbizonytalanodtál(2 kocsi), nem tudtad felvenni a tempót a veled hasonlóakkal(elszakadt egymástól). Bár próbálkoztál, egyszer sikerült is utolérni őket, de elmaradtál tőlük(még egyszer kettészakadt).

Ezután a saját tempódban(lassult..amin utaztam), nyugodtan, áthidalva(hidakon) a félelmeidet(összefüggő nagy víz) haladtál tovább. A cél hogy elismerjen téged a környezeted, fel fejlődj(modern város), ami elég távol van tőled(távolban).

2019. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző életből jött a kép.
2019. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
nekem a szétszakadt vonatkocsik szétszakadt emberi kapcsolatokat jelentenek. vajon minden rendben ott?
2019. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!