Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent nagy, szőrös...

Mit jelent nagy, szőrös pókokkal álmodni?

Figyelt kérdés
A fejem felett, egy bokron voltak, nagyon sűrű szövésű pókháló án, mint a selyemharisnya kb., 5_nek tippeltem őket, egymás mellett mocorogtak. Persze sok más is volt az álmomban, de ez nagyon megragadt, életben nem félek a pókoktól, itt sem féltem, inkább mikor felnéztem, csak meghökkentett a látványuk, hogy jé, ekkora kövér, szőrös pókok...Ilyen nincs is Magyarországon. Ennyi. Nincs nagy jelentősége, csak azért foglalkozom vele, mert egy ideje hiszek az álmokban. Megálmodtam kislánykoromban a párom családnevét, a gyermekem születendő nemét, a másik gyermekem visszatért jelezni, hogy jól van, aztán anyum halálát kétszer, egyszer gennyes véres bölcsességfog vesztéssel, egyszer pedig le akartam szedni a lepedőt álmomban, de azt felkapta a szél és Anyu a magasban elkapta, mostmár érdekel, hogy mit jelentenek a pókok... Ha valaki, aki ilyesmivel foglalkozik, esetleg tudna pár dolgot nekem írni? Előre is köszönöm!
2019. aug. 29. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


A fejem felett: Olyan dolgokra figyelsz az életben, amik nem olyan fontosak, a pókháló miatt nem látod tisztán, de igazából nincsen bennük semmi vonzó és ahogy mondod magadnak, hogy igen is fontos, úgy ezek a gondolatok is híznak és egyre vastagabb a "háló körülöttük". Azért selyemszerű a háló, mert jónak szeretnéd hinni, amikor nem az.


Szép napot, üdv.

2019. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja az első.

Nem jót jelentenek.

Meg annyit hozzátenném, hogy valaki keveri mögötted a dolgokat de nem tudod ki,

De te ne foglalkozz vele, esetleg a háló azért is van hogy nem is kell latnod.


Ha N latod, nem tudsz róla.

Nem fog neked bonyodalmat okozni.

2019. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!