Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azért így x év múlva már ti...

Azért így x év múlva már ti is nagyon unjátok a tudatos álmodást?

Figyelt kérdés

A falon nehéz keresztül repülni, az ablak egy picit könnyebb.


De így is inkább irritáló, nem szórakoztató...


2019. szept. 4. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit talán.De ahhoz kell egy évtized, hogy unjam.
2019. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az x nem 10-et jelent. Meg igazából ezeket a kérdéseket unom már.
2019. szept. 5. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
sosem unom meg. JA de én arra használom hogy olcsóbb mint pszichológushoz járni!
2019. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szóval csak provokálni akarsz.
2019. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem egyik legnagyobb kalandja. Mindig elképesztő helyzeteket tud hozni. Sosem ugyanolyan egy álomhelyszín. Persze ha annyiban kimerülnének a tudatos álmodással kapcsolatos aspirációm, hogy repkedjek, megdugjam az aktuálisan tetsző csajokat, meg falakon menjek át, akkor én is unnám. Igen, ez a része unalmas lehet. De pl. a legutóbbi álmom is baromira mély nyomot hagyott bennem, pedig semmi extra nem történt benne, de maga az atmoszféra fantasztikus, ráadásul tudatosan lehetek benne jelen.

Amikor kezdtem persze nekem is repkedéshez, szexhez kellett, és ez még mindig jó buli tud lehet, de én inkább önismereti utazásként tekintek rá. Ez a sok szimbólum... ráadásul mind a tudatalattimból fakad.

2019. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
A fal a benned lévő gátlásokat jelképezi. Ha átrepülsz rajta azzal megsérted az erkölcsi normarendszered. Az ablak, hogy nehezen nézel szembe magaddal, félsz a változásoktól, jövődtől, ez irritál.
2019. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen alvási paralízisnél szokott lenni és tényleg nehéz átmenni a falon.

De sima álomban is volt már olyan, hogy nem tudtam előre menni, ezért elindultam háttal, hogy haladjak.

2019. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, a falon azért megyak át mert tudom hogy nem sok idei tart, és nem pocsékolom az időt az ajtóval.

Furcsa de mintha valódi fizikai szabályok szerint működne.

2019. szept. 6. 12:45
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy ugy mukodik mert a valosagba azt szokta meg az agyad

Tuntesd el a falat es akkor nem kell atmenned rajta vagy tegyel ra egy lyukat es bujj at rajta

2019. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!