Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is kepesek vagytok befolyas...

Ti is kepesek vagytok befolyasolni neha azt amiről álmodni akartok?

Figyelt kérdés

Van hogy nagyon sokat gondolok egy-egy szemelyre es arra is hogy milyen jo lenne róla almodni es az esetek 60-70%-ban ez be is valik. Ezt lehet valahogy meg fejleszteni?

Nyilvan tudom hogy ezek csak almok es nem a valóság es nem akarom túlreagalni csak kíváncsi vagyok.


2019. szept. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem sikerült soha, de az álom nem is arra van, hogy te irányíts...
2019. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Erre van egy nagyonjó módszer, Tudatos álmodás a neve.

Ajánlom hogy olvass utána, pont arról szól az egész amiről kérdeztél.

2019. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az álmok irányítása baromság, és az estetek legnagyobb százalékában csak azt álmodod, hogy tudatosan álmodsz, de lófa*zt, ezért van az, ha álmodban megpróbálod erőltetni a tudatos álmodást, felébredsz. TUDATOS ÁLMODÁS NEM LÉTEZIK!
2019. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Amit a #3as írt, az a baromság :D


Te (kérdező) is vélekedhetsz így róla teljesen rendben van, csak előtte próbáld ki:)

2019. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
A #3-mas hülyeségeket beszél létezik tudatos álmodás én már 6 éve csinálom de azt hogy kb mindig azt álmodj amit akarsz és te irányítsd teljes mértékben az álmodást gyakorolni kell. kb fél év 1 év gyakorlás és az alapokat megtanulod annyi idő alatt. gondolok itt repülésre stb..
2019. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetente 3-4 tudatos álmom van es azt csinálok benne amit en akarok szoval 3-as hulyeséget ne beszélj osszevissza
2019. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"csak azt álmodod, hogy tudatosan álmodsz"


Ez jaj, de gyenge! :D


Egyébként az megvan, hogy tudományos bizonyítékok vannak a tudatos álmodásra? Elsőként 1975 Alan Worsley bizonyította be bonyolult, előre meghatározott szemmozgásokkal, amiket REM-fázisban a tesztalanyok (a tudatos álmodók) tényleg reprodukáltak. (Mivel ugyebár a REM-fázisban oda mozdul a szemed, ahová álmodban nézel.) Pofonegyszerű, mégis perdöntő teszt, amit azóta többször megismételtek hasonló eredményekkel. Tudományos körökben ez már nagyon rég elfogadott dolog, nem hit kérdés. Meg kéne érkezni a 21. századba.

2019. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!