Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a haj rágása álomban?

Mit jelent a haj rágása álomban?

Figyelt kérdés

Az álmomban rágtam a hajam, majd wegyszercsak megjelent a számban majd elkezdtem húzni kifele és jött fel egy nay csomó haj. (Eleve a derekamig ér a hajam, és almomban is volt kb. olyan hosszu.) illetve ahogy kiszedtem a hajam, szinte olyannyira kivilágosodoft a hajam,

Mintha arany lett volna. (Eleve van olyan beütése a hajamnak, de mostanra már szinte teljesen átvaltott a hajam színe homokszokere- nem tudom ez a külonbség jelent-e valmit..)


Illetve a napokban egyre több ilyet álmodtam. Volt, hogy fésultem a hajam, és nagy csomokban jott ki akkor is.

Volt olyan is, hogy autoval felborultAm, de vissza tudtam forditani az autot. (Nincs jogsim egyebkent.)



2019. szept. 7. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Töprengsz(rágtam) önmagadról, céljaidról(a hajam). Majd eleged lett ebből(megjelent a számban) és szabadulni próbálsz(húzni kifele) az önbizalomhiányodtól(haj). Ami nagyon megvisel(nagy, csomó). És teszed ami jól esik, úgy viselkedsz amilyen vagy(mintha arany lett volna).

Próbálsz megfelelni másoknak(fésültem), de gyenge vagy, önbizalomhiányos(a hajam, és nagy csomókban jött ki).

Ha csalódás ér(autóval felborultam), akkor erős vagy, visszaállítod a lélekjelenléted(vissza tudtam fordítani).

2019. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!