Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban láttam egy őszhajú kb 60 éves férfit. Kómában volt. Úgy vezettek oda hozzá, hogy istennel lehet rajta keresztül beszélni.

Én megijedtem, de oda mentem hozzá. A kómában lévő férfi keze le akart csapni. Megijedtem és elkezdtem köszönetet és hálát mondani. De ő csak durván nyúlt felém mintha bántani akarna.nagyon féltem.

(nem mondom hogy hívő vagyok,azt se hogy nem)

20/L


2019. szept. 10. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Remalom, semmi mas
2019. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a dogma című filmet, nem mondanám túl vallásosnak hisz Jay és néma Bob, a főszerepben.
2019. szept. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatba kerülhetsz(vezettek oda) a bölcs(őszhajú), tapasztalt(60 éves) Istennel. Az benned ijedtséget, kiszolgáltatottságot, bűntudatot(le akart csapni) vált ki. Próbálod engesztelni(elkezdtem..mondani). De félsz a büntetésétől(bántani akar).
2019. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez az visszatértél, a te álomfejtéseid a legjobbak!!! az enyémnél is segített
2019. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!