Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelenthet ez az álom?

Mi jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az egyik reggelre azt álmodtam, hogy kórházban vagyok, egyedül szemlélem a világot a kórteremben, sokminden fehér. Majd azon észlelem magamat, hogy háton fekszem az ágyon, és a hasamra van fektetve egy idegen kisgyerek, aki érezhetően pihenget. Én is lassan bealudtam (inkább belebóbiskoltam), majd amikor feleszmélek, a gyerek halott.

Folytatása nem volt.



2019. szept. 14. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem olyan a világ, ahogy elképzelted(szemlélem a világot), ez lelkileg megrendít(kórházban vagyok) és úgy érzed egyedül látod így(egyedül szemlélem), meghatározó a magány és az üresség(sokminden fehér). Úgy gondolod talán benned van a hiba(háton fekszem) és próbálsz nem tudomást venni a problémádról(ágyon). Hogy nem kapod meg(hasamra) azt a megérdemelt(pihenget) szeretetet(kisgyerek), amit adsz(fektetve). Így lassan te sem foglalkozol semmivel(bealudtam). Ennek az a következménye, hogy eltűnt az életedből a szeretet(a gyerek halott).
2019. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az előzőt hagyd figyelmen kívül, kicsit élénk a fantáziája.
2019. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyermeki éned egy sérülése gyógyul.

Egy elidegenedett részed megszűnik elidegenedettnek lenni.

2019. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelentenek az álmok. Nem akarom tudományosan leírni, mert azt úgysem értenéd szerintem. A lényeg az, hogy az agy ilyenkor regenerálódik.
2019. szept. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!