Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a vízből kihúztam egy vízi embert (nem tudom mi az) aki elkezdett köpködni. Nem engem, csak így maga körül.

Amikor kiköpött valami bogarat akkor meghalt és a bogár pedig bele harapott a lábamba. Hirtelen észre vettem, hogy ott ahol bele harapott egyébként lyukas volt a lábam. És bábok voltak benne amiket el kezdett össze gyűjteni és elbújni.

Ekkor jött egy narrátor hang, hogy azt viszont nem tudtam, hogy a lárvák egy szalámi bogáré (nem tudom, honnan jöttek ezek a nevek)

És a szalámi bogár meg a víz alatti izé össze balhéztak a lábam belsejében és éreztem ahogy mozognak.

Ezután be mentem a házba, hogy akkor vízzel kimosom őket a lyukas lábamból, viszont ekkor észrevettem, hogy valamiért megy a gáztűzhely megnéztem és éppen rizs főtt.

Szerencsére ezután szólt az ébresztő, szóval nem folytatódott.



2019. szept. 17. 09:50
 1/4 Zsízünsztetten ***** válasza:
Nagyon gyorsan állj le a szerről.
2019. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami szenvedélyed vagy függőséged lehet, amiről nem gondolod, hogy az, de fejben mégis tudod logikusan, hogy jó volna abbahagyni...Mint a fenti is írja...
2019. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy probléma nyomja a lelked(a vízből kihúztam), hogy rossz embernek(vízi embert) tartanak. Akit szidnak(elkezdett köpködni) a körülötte lévők(maga körül). Ez mint egy átok(kiköpött valami bogarat) emészt(bele harapott) téged rontva a tisztánlátásodat(lábamba). Ráeszméltél, hogy ez benned él(lyukas volt a lábam). Nevelgeted magadban(bábok voltak benne) és titkon(el kezdett összegyűjteni) bujkál benned. Úgy érzed(narrátor hang), a kényszergondolatok(lárvák) egyre hatalmasodnak benned(szalámi bogár). És az átok, meg a rossz gondolatok keveregnek benned(összebalhéztak) és irányítanak(mozognak).

Védekezésképpen(bementem a házba), hogy megszabadulj a bajodtól(kimosom..lábamból) koncentrálsz valami olyanra(észrevettem), ami erőt(megy a gáztűzhely), önbizalmat, pozitív gondolatokat táplál(rizs főtt).

2019. szept. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Értékelem a humort is.
2019. szept. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!