Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom jellegű álom?

Figyelt kérdés

Rengetegszer álmodom azt, hogy nincs jogsim de vészhelyzet alakul ki és emiatt kénytelen vagyok lopott kocsit vezetni. (A vészhelyzet általában az, hogy veszélybe kerülnek emberek, akiket szeretek, fontosak nekem) Persze nem tudok vezetni, hiszen nincs jogsim, mindent rosszul csinálok, baleset-veszélyesen vezetek ráadásul nem tudom merre kellene mennem, eltévedek, pedig minden másodperc élet és halál kérdése. Azt is tudom, hogy üldöznek a rendőrök és nem vagyok benne biztos, hogyha utolérnek akkor megértik mekkora vészhelyzetben vagyok, ami miatt vezetni kényszerülök, ezért az álom teli van szorongással, meneküléssel és szégyennel.


Nem játszok kocsis játékokkal és vezetni se szoktam, mert a valóságban sincs jogsim :D Szóval elképzelésem sincs mit jelenthet. De nagyon idegesítő, nem tudok pihenni rendesen. Évek óta álmodok erről havi 2-3 alkalommal. A helyszín és a kocsi mindig más, a többi viszont megegyező.



2019. szept. 17. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed bizonyítanod kell(nincs jogsim). Mert nagyok az elvárásai(vészhelyzet) akiket szeretek, fontosak nekem. Emiatt olyat vagy kénytelen csinálni, amiben nincs gyakorlatod(lopott kocsit vezetni). Persze nehezen megy(nem tudok vezetni), sokat hibázol(mindent rosszul csinálok), félsz a balesettől(balesetveszélyesen vezetek), mert nem tudod hogy kell csinálni szakszerűen(nem tudom merre..eltévedek). Pedig sietned kell(minden másodperc..kérdése). Tudod hogy szabálytalan, amit csinálsz(üldöznek a rendőrök), de mérlegelned kell mi a fontos számodra(nem vagyok..kényszerülök). Ezért szorongsz, félsz(meneküléssel) és cikinek(szégyennel) tartod.
2019. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, nagyon sokat segített. Eddig bele sem gondoltam abba, hogy csak mások miatt vállalok el feladatokat, nem magam miatt. De nagyon igaz.

Bár a rendőrség nem villog a fejem felett, de most megvilágosodott előttem, hogy az talán a saját belső vészjelzőm szimbóluma: tudom, hogy nem lesz jó vége ennek, kimerülök, megszégyenülök, de mégsem hallgatok az ösztöneimre, hanem próbálok elmenekülni magam elől és továbbra is másoknak megfelelni.

2019. szept. 18. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!