Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha azt álmodom,...

Mit jelenthet ha azt álmodom, hogy megtámadnak és segítségért akarok kiabálni vagy hasonló akkor egyszerűen nem jön ki hang a torkomon?!

Figyelt kérdés
Tudom elég hülyén hangzik de mostanában egyre töbször álmodok ilyeneket :S
2010. júl. 15. 09:58
 1/6 anonim válasza:
Ilyen nekem is van hogy álmodok és egyszerűen nem bírok beszélni az álmomba!
2010. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez természetes archetipikus álom. Nem tudsz a környezetedre elég hatást gyakorolni. A kamaszoknál gyakori jelenség


Namaste

2010. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni hogy álmomban annyira megilyedek vagy akkora sokk ér hogy nem tudok megszolalni.

Néha felébredek és akkorsem tudok megszolalni pedig próbálom.

Nagyon furaérzés.

(nárcsak ne lenne ilyen)

2010. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen.

Az egész álmom fekete-fehérbe zajlott.A postánál voltam, amikor megláttam egy aranyos öregnénit. Oda mentem hozzá segíteni, és amikor rám nézett, elkezdett befeketedni a szeme, és mély férfi hangon olyan sátáni kacaj szerűséget hallatott folyamatosan. A fogai bedig hatalmas pengék voltak és elkezdett kergetni, meg akart ölni gondolom. És odasiettem az egyébként pár háznyira lakó fiúhoz, aki akkor éppen nagyon nagyon tetszett, és kiabártam, hogy TOOOMIII!, de nem jött ki hang a torkomon.


De szerintem az a magyarázat, hogy szinte szerelmes voltam abba a fiúba, és a "legjobb barátnőm" aki már nem az (ne csodálkozzatok-.-") úgymond "ellopta" előlem.. pedig a fiúnak is tetszettem, mert még azon a nyáron (tavaly nyáron volt) majdnem összejöttünk. És az a néni tuti, hogy a barátnőm volt, és annyi volt a lényege, hogy már nem bízhatok bennük..

2010. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ja és még annyi, hogy ahogy én futás közbe sítram, az öregnéni végig azt az ilyesztő mély hangú férfi kacajt ismételgette OO


L/14

2010. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a válaszokat ! de télleg elég zavaró ,ilyesztő érzés.


16L

2010. júl. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!