Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmunkban kakilunk?

Mit jelent ha álmunkban kakilunk?

Figyelt kérdés

Álmomban egy bankban voltam amit éppen kiraboltak a túszejtős módszerrel. kikéreckettem a wcbe a főrablótól és ott úgy tele csináltam a wc-t hogy kiömlött az egész és elárasztotta a helységet.

Sajnos itt felriadtam, mert megijettem, hogy netámn össszecsinálom az ágyam...



2019. szept. 21. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

:DDD


azt jelenti hogy ezt az érzést kellett átélned


a félelmet hogy beégsz mások előtt

az álmoknak ez az egyik funkciója, hogy előhozzák belőled azokat az érzéseket amiket elfojtasz

2019. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy még nem vagyunk szobatiszták. Szólj anyunak, hogy pelus akció van a drogériában.
2019. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Félsz, hogy kiborul a bili és elhatalmasodik rajtad a sok szarság, ami másoknak is büdös lesz.
2019. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én a múltkor azt álmodtam, hogy egy tök jót pisálok. Sajnos tényleg egy tök jót pisáltam...
2019. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én nagyvécézni nem szoktam álmomban soha. Viszont az nagyon sokszor előfordult már, hogy kisdolog végett kerestem vécét. És ez kivétel nélkül olyankor jön elő, amikor a valóságban is pisilnem kell, utána erre ébredek.
2019. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Általában azt jelenti, hogy valami nagyszerű dolgot fogsz alkotni, vagy pedig tényleg meg van az inger az ürítésre, magyarul wc-ned kell, és beleálmodod a wc - t.
2019. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
El kell lesned(raboltak) valakitől(túszejtős) egy technikát, módszert(bankban voltam), hogy hogyan kell csinálni egy munkafolyamatot(kakilni). Majd megpróbálni(kikéredzkedtem) egyedül is(WC-re) a munkát(kakilni), mert neked egyedül nem sikerül(úgy tele csináltam..).
2019. szept. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha felkeltèl, jobb ha nem nézel be a talró alá! :D
2019. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!