Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa állom vagy egy üzenet?

Hirexif52 kérdése:

Furcsa állom vagy egy üzenet?

Figyelt kérdés
Az álmomban csak egy idős női ismerős hang szólalt meg, aki csak annyit mondott, hogy: -Jól jegyezd meg! 23órakor nyisd ki az ajtót!- Nos én nagyon hiszek a spirituális dolgokban, szellemekben meg paranormális dolgokban is (hiszen volt részem ilyenekben)... és hát ez most csak egy sima állom akarna lenni amit csak úgy random álmodtam. Vagy pedig egy túlvilági szellem próbálna nekem üzenni valamit, és ha igen akkor KI NYISSAM 23-kor az ajtót? Vagy! NEM?

2019. szept. 23. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát próbáld meg h csak kinyitod az ajtót, vársz kicsit, aztán majd meglátod. De utána lépj ezen tovább!
2019. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyisd ki az ajtót
2019. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is egy-két kérdés: Meghalt már valamelyik nagymamád? Vagy ismerted valamelyik dédidet? Mert könnyen lehet, hogy ők voltak.


Egyébként én is azt mondom, nyisd ki az ajtót 23-kor és várj kicsit, hogy mi történik. Ha nem történik senki, esetleg EVP-vel megpróbálhatsz kapcsolatba lépni ezzel az idős, ismerős hangú hölggyel (már ha esetleg ott van a szobádban). Mert nem tartom kizártnak, hogy ez nem sima álom, hanem üzenni akart valamit.


Ja és mindenképp írd majd meg vagy ide, vagy nekem privátban, hogy történt-e valami és ha ingen, mi?

2019. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NE!

Eszedbe ne jusson!


aki jószándékú az úgy is be tud jutni aki nem az csinál ilyeneket!

2019. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!