Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban volt egy kisbabám,...

Álmomban volt egy kisbabám, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb. egy éves volt, kantaros farmernadragban maszkalt valami családi összejövetelen, csak arra emlekszem, hogy megoleltem meg adtam egy puszit az arcára, tipikus puha babapofi volt. Kozben azon gondolkoztam, hogy milyen erdekes, hogy biztonságban érzem magam a babával pedig neki kene biztonságban éreznie magát velem. Még néhány evig biztos nem tervezek gyereket, de a jelenlegi parommal látok közös jövőt.

2019. szept. 24. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hatott rád a kormánypropaganda.
2019. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüleid is biztos azért vállaltak téged annak idején
2019. szept. 24. 13:38
 3/6 anonim válasza:
91%
A megszületendő gyermeked lelke már kiválasztott téged és alig várja, hogy leszülethessen a földre hozzád.Az álom útján próbál ösztönözni az elhatározásra, mert nem csak neki lesz szüksége rád, hanem neked is őrá!
2019. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre te álmodsz ilyeneket, kiscicám, szóval ne másra vetítsd ki a saját kis érzelmeidet.
2019. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha családot akarok alapítani, egyből fideszes is vagyok? Feltettem egy ártatlan kérdést te meg idetrollkodsz a kib*szott politikával. De semmi baj, betudom annak, hogy az irigység szólt belőled.
2019. szept. 24. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

"A megszületendő gyermeked lelke már kiválasztott téged és alig várja, hogy leszülethessen a földre hozzád.Az álom útján próbál ösztönözni az elhatározásra, mert nem csak neki lesz szüksége rád, hanem neked is őrá!"


Ez nagyon szép gondolat, adtam rá zöld kezet! :)

2019. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!