Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma éjjel is róla álmodtam!...

Ma éjjel is róla álmodtam! Arról fiúról, akinek a szerelmes levelet küldtem. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma arról álmodtam hogy végre megkapom a választ. Azt írta benne h soha nem kapott meg szebb ajándékot. De... Ez jelentheti azthogy tényleg így lesz?

2019. szept. 26. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki hisz benne az talant fig mondani. Aki nem /en/ az meg azt, hogy egyaltalan nem. Ha megis egy nagyon szerencses es boldog ember leszel
2019. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálod az illetőt, nem tudja miből marad ki.
2019. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy érted?
2019. szept. 26. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem túl jó taktika lányként szerelmes levelet küldeni egy fiúnak. Ez olyan, mintha a vad megsütné magát és feltálalná a vadásznak...
2019. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes levelet küldtél neki, akkor nyilván szerelmes vagy bele. De legalábbis sokat jár a fejedben, sokat gondolsz rá. Az álmainkban is az jön elő, ami nappal foglalkoztat minket. Ennyi a történet, ne akarjál többet belemagyarázni.
2019. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!