Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom van mostanában...

Furcsa álmom van mostanában (3-4 napja). Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szóval, 3-4 napja ven egy érdekesnek mondható álmom, ami nem ugyanaz az álom csak a lényege ugyanaz, meg a szereplők. Szóval azaz álo , hogy én meg egy teljesen random csaj (akit az életmeben nem láttam sehol sem és mégis vele álmodok) Lényeg az, hogy állandoan összefutunk a csajjal álmomban és minden összejövök vele csak mindig máshogy történik, de a vége ugyan az állandóan.Nagyon sokat gondolkozok ezen mostanában, hogy hol láttam a csajt, de sehol sem, és nem tudom mit jelent az álom. Tudok benne segítségrt kérni.

2019. szept. 26. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha hetero a kérdés, akkor hagyd meg az ilyeneket vidéki kislányoknak. Ők hisznek az álmokban, mi, pasik két lábbal állunk a földön.
2019. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy barátnőre vágysz, nem?


Egyébként az álmunkban olyan emberek szerepelnek, akiket valahol már láttunk. Attól, hogy nem emlékszel rá, lehet, hogy láttad pl. egy tömegben, vagy buszon vagy bárhol és a tudatalattid elraktározta.


Hogy néz ki a lány? A külső és belső tulajdonságai egyaránt utalhatnak arra, hogy mire vágysz egy kapcsolatban, milyen lányra például.

2019. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, milyen szempont szerint törlik itt a válaszokat.

Ráadásul hetek után.

Most már gyanús a dolog (t.i: amilyen napja van az illetőnek).


Kérdező: elárulnád, hogy pontosan mi is a "vége", amiről nem beszéltél?

2019. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak : Nem nagyon értelek, szimplán kívancsi voltam egy álmom jelentésére, többet ezzel nem árultam el.

Második válaszolónak : foggalmam sincs naponta gondolkozok rajta ( minden ébredés után, azóta is azaz álmom.

Harmadik válszolónak: megtörtént az aminek megkellett (remélem érti mindenki) igazából fogalmam sincs, kapcsolatra nem nagyon vágyok.

2019. szept. 28. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ha találkozol vele, mindenképpen szólítsd le!
2019. szept. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"aminek megkellett"

Khmm... ilyenkor az agy hozzákölt ezt-azt.

Nincs nagy jelentősége, hogy pontosan mit.

Szóval, gyakorlatilag teljesen mindegy, mit álmodsz ilyenkor.

2019. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!