Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy egy exem...

Mit jelent az, hogy egy exem akivel se veled se nélküled kapcsolatom van meghal àlmomban?

Figyelt kérdés
Azt àlmondtam hogy a lakásàn voltunk pàran egy làny egy fiú meg ő de ő valami miatt nem jött ki a teraszra aztán elkezdett földrengés lenni aggótam hogy eltörnek a bögréim mikor tudatosult bennem hogy egy ideje nem kerül elő Zsolti nem érdekeltek a bögréim rohantam megkeresni mire azt làttam hogy a földrengés miatt a hàz egy része beomlott és betemette Zsoltit vagyis meghalt aztán elkezdtem sírni nem szoktam nagyon halàlról álmodni plàna valaki halàlàról aki még él tudtomnal egyszer volt egy àlmom ami valóra vàlt remélem ez nem hogy meghal nem birnám elviselni De mondjuk a teraszról is ugy tudtam bejutni hogy előbb a pasi betörte az ajtót mert nem lehetett nyitni

2019. okt. 1. 10:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Fontos lenne tudnom mit jelent pontosan ez az àlmom, de remélem nem azzal jöttök, hogy felejtsem el a sràcot meg hogy túl sokat foglalkozom vele jó szeretem még igaz de szeretnék rà kapni valami értelmes magyaràzatot. Hozzá teszem a sràc nem rég vett egy lakást és lakàsfelújitàsban van és azt is mondta ha kész van vele lakhatok vele. Ezt csak azért írtam le mert nem tudom van e jelentősége az àlmomhoz. Bàr tegnap nem jött el hozzàm ahogy ígérte. De azóta nem tudok megnyugodni mióta felkeltem nem csak àlmomban kezdtem el sírni hanem ébren is.
2019. okt. 1. 11:02
 2/9 anonim válasza:
Öröm ér!
2019. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden ér csak pont öröm nem 😭
2019. okt. 3. 10:50
 4/9 Angela79 válasza:
Álmodban meghalt hosszú élete lesz!Viszont azt is jelenti számodra ő már nem létezik!De próbàld meg vele!Ha szereted minden perc ajándék!
2019. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűsíthetően két dolgot jelenthet ez a kép: vagy félsz, rettegsz az elvesztésétől, vagy azt hogy félig tudatosult benned, hogy elveszíted, elvesztetted és így próbálja meg a veszteséget a tudatalattid feldolgozni. Hogy a kettő közül melyik ehhez a válasz benned van.
2019. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy félek az elvesztésétől mert a sok hazugai miatt nehezen bizom benne, de azóta nem csak benne mindenki másban is nehezen
2019. okt. 9. 05:34
 7/9 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Álomfejtéssel ugyan nem foglalkozom... (soha nem is szeretnék!)

Viszont az 5-ös válaszadó véleményével értek teljesen egyet.


Azt írod, hogy van benned egyfajta félelem. Én meg azt mondom, ne félj az elvesztésétől. Hiszen azt is írod, hogy "sok hazugsagai miatt nehezen bizom benne"... ha jól értettem. (Nyilván elírás: hazugai) De miért is bíznál benne, ha egyszer becsap... bocsánat, nem egyszer, többször is.

Ha Te önmagad csapnád be rendszeresen, akkor bíznál önmagadban? Na itt kezdődik...


Amikor az ember fél valakinek az elvesztésétől, akkor azért fél, mert attól fél, hogy egyedül marad. Hogy nem lesz, aki kezét fogja, aki meséljen neki, vagy fordítva... aki társa lehetne jóban-rosszban.

De ez azt jelenti valójában, hogy magadat félted... az egyedülléttől. Ez egyfajta nárcisztikus megnyilvánulása az embernek. Az önféltés, az önsajnálat, vagy ön-szeretet... Hogy Neked rosszabb lesz a sorod nélküle, mint lenne vele...

Biztos vagy Te ebben? Ezt a kérdést tedd fel magadban. És vedd számba azokat, amiket kaptál tőle... és vedd számba azokat is, amit NEM kaptál meg tőle, bár szeretted volna, ha megkapnád. (mint pl. az őszinteségét, hogy pl. NEM hazudik neked, nem csap be!)

Aztán végül azt vedd számba, hogy Te magad mit tehetnél annak érdekében, hogy jogosnak megítélt vágyaid teljesülhessenek őnála. Vagyis pl. hogy NEM csap be és NEM hazudik neked. Mert, ha becsap, ha hazudik, annak OKA KELL LEGYEN. Ezt az okot keresd, ezt kutasd... és előbb-utóbb megleled a helyes választ.

És akkor már látni fogod tisztábban, hogy lesz-e hosszabb távon is közös utatok egymással, avagy nem. Ha pedig arra lyukadsz ki, hogy nem... akkor el kell engedned... bármennyire is fájdalmas főleg eleinte.

- No... és miért fájdalmas bármely szakítás? - Mert az ember már kezdte volna megszokni... Ám a megszokás - ahogyan mondják - nagy ÚR. Mint tudjuk.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igaz félek de akàr mennyire is csapott be màr arra lyukadtam ki, hogy csak benne bizom valamennyire mert életem során sokan àtvertek. De mivel segitett nekem albérletet keresni és talàlt is amig nem lakhatok vele igy bizom is meg nem is a szavàban, hogy betartja e, hogy ha kész lesz a felújítással akkor vele lakhatok majd. Ma elgondolkodtam azon amit egyik ismerősöm kérdezett tőlem hogy tudom e szeretni még ezt az embert aki ennyiszer becsapott. Azt mondtam neki igen de màr nem szerelemmel. Annyira viszont szeretem hogy ne veszitsem el, de tény utàlok egyedül lenni. Mert itt ahol lakom kezdek kicsit becsavarodni, de azt is érzem hogy magamhoz közel rajta kívül senkit nem tudok engedni. Nem érzem azt, hogy bàrkit szivesen megismernék hogy ő legyen majd a tàrsam. Baràtkozni persze màs tészta de màs érintésére úgy nem vàgyom kint az ővére. Max ha szomorú vagyok akkor jól esik egy baràti ölelés de ezenkívül semmi több. Bàrmi màst csak tőle tudok elviselni.
2019. okt. 11. 22:06
 9/9 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Angela79 azt írta: "Ha szereted minden perc ajándék!" Ez igaz, de csak ha kölcsönös. Akkor nézzük azt, hogy mit is nevezünk szeretetnek?


A szeretet egyrészt munka... úgy értem, hogy neked van magadra energiád, időd, hogy éld az életed, hogy jól érezd magad. (Egyedül is!) De marad még ezen felül bőven, amelyet át vagy képes adni Neki, a szeretett személynek, társadnak. És ráadásul, ha ezért nem kívánsz cserébe semmit... akkor nevezhető igaz, önzetlen, un. "feltétel nélküli" szeretetnek. (Amikor már feltételeket szab az ember, akkor az már alku... csere-bere tárgyalás szintjére süllyed. Az a "jó" üzletre, üzletkötésre jellemző, ahol mindenki jól jár.)

Amit még tudni érdemes... A szeretet bizonyítéka sosem annál van, aki szeret...

mondom a páromnak: - Szeretlek, drágám! - (A szavak nem a dolgok!) Ez még önmagában nem bizonyít semmit. A bizonyosságot MINDIG a szeretett fél tudja. Ugyanis, ha a szeretett fél azt érzi: könnyebb az élete, jobban megy sora Veled, mint nélküled... akkor Ő szeretve van. Ha nem így érez... - mondhatod neki naponta ezerszer is:- Szeretlek drágám! - azok csak szavak... miközben meg mondjuk rugdosod, mérgezed (szavakkal)...uralkodsz felette... akkor Ő nem fogja jobban érezni magát, kivéve néha-néha, mikor épp a nemiség vágyai teljesülhetnek, s közben a fülében hull az ismert szólam: - Szeretlek, drágám! -

És ez persze vice-versa így áll. Oda-vissza működik, vagy nem működik egy kapcsolat.


Amit javasolni tudok: Ne görcsölj az elvesztésén, Ne féltsd annyira magad! S Őt se! Vagyis a kapcsolatotokat. Bár számára lehetsz Te az egyetlen IGAZ és SZERETETT Nő, de ha azt érzi... érzékeli, hogy félsz, vagyis aggódsz közös jövőtök felől, az nem egy jó ómen, ami a társas együttlétetekre, hangulat-hullámzásodra is rá képes nyomni a bélyegét.


Legyél vele őszinte! Te legyél! S önmagad add Neki! Ne azt, amit elvár, vagy mások elvárnak Tőled. S ne törődj azzal, hogy esetleg Ő nem mindig viszonozza őszinteséged. Azt viszont várd el, hogy ha megszólalsz és komolyra fordul a szó... akkor meghallgasson Téged és komolyan is vegyen téged. Mint ahogyan Te is komolyan veszed Őt, ha komoly dolgokról van szó... ugye? Ez a kölcsönös bizalom kialakulásának egyetlen forrása. Más nem oszt, nem szoroz. Hogy pl. neki, vagy épp neked milyen oklevél, diploma, vagy anyagi háttér van a tarsolyodban. A hiteles kommunikáció, az őszinte párbeszéd számít!


Az ERŐ legyen Veled!

2019. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!