Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álomban egy kedves ismerősössel sétáltunk az utcán, amikor megláttunk egy kocsit és annak a tetején ültek a barátaink. Az egyik barátnak ott volt a barátja, aki való életben sem igazán kedvel, de kezet fogtam mindenkivel.

Ezután nem is álltam meg beszélgetni hanem ott hagytam őket és bementem egy boltba kenyeret venni(nem tudom miért, lehet éhes voltam vagy ilyesmi :) )

Amikor beléptem a boltba akkor láttam, hogy itt varró anyagokat árulnak, viszont a pénztárnál van az is amit én kerestem.

Viszont amikor mondani akartam, hogy mit kérek, hirtelen gombóc keletkezett a torkomban és elkezdtem köhögni, öklendezni, levegő után kapkodni. Mert eközben levegőt sem kaptam. A pultos pedig, csak nézett és ezután felkeltem.



2019. okt. 4. 22:57
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
Azt, hogy pihentető alvásod volt.
2019. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus szorongásos álom, valószínűleg tudat alatt félsz attól, hogy kifejezd magad, félsz attól, hogy amit mondasz az gúny tárgya lehet. Fejtsd meg az okát, hogy mi a jelentősége annak, hogy ott volt akit nem kedvelsz, félsz az előtte történő megszégyenüléstől?
2019. okt. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!