Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetséges az hogy az...

Hogy lehetséges az hogy az álomkarakterek olyanok mintha külön álló emberek lennének?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ugyanúgy el lehet beszélgetni velük. És külön álló gondolataik vannak. Olyanokat mondanak ami bennem fel sem merült volna. Hogyan lehetséges ez?
2019. okt. 5. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Erősen dominálnak bennük a tudatalatti gondolatok/érzések. Ezért tűnik úgy, hogy benned fel sem merül amit mondanak.

Egyébként sokszor tapasztaltam az ellenkezőjét, tudatos álomban zombivá vállnak, onnantól fogva, hogy tisztában vagyok vele, hogy az én gondolataimból manifesztálódtak üres formává vállnak.

2019. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmodban lévő karakterek vagy te magad vagy, vagy pedig valakinek akit ismersz a "kivetülései". Teljesen normális, hogy beszélnek hozzád, tudsz velük kommunikálni, a saját gondolataid jelennek meg benne, a te válaszaidat hallod tőlük, vagy azt amit szerinted az adott személy válaszolna.
2019. okt. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!