Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentosege, vagy csak az...

Van jelentosege, vagy csak az agyam jatszik? Fura alom egy mar regi kiszemelttel

Figyelt kérdés

Eloszor is ezzel a kiszemelttel mar reg nem tartjuk a kapcsolatot, meg regebben beszeltuk s annyiba maradt, egyszer visszautasitott, nem tudom miert valtozott meg a velemenye.. (de azert meg mindig tetszik, igaz annyira azert nem ismertem meg)

Az alom maga elegge fura volt, szuleimmel az egyik haverommal es persze a lannyal almodtam meg a baratnojevel. Otthon voltunk nallunk, a tobbiek nalunk aludtak s a lenyeg hogy a kiszemeltem masnapra megharagudott ram, mint talan ahogy most vagyunk.



2019. okt. 8. 07:43
 1/3 anonim válasza:
Nincs is agyad, szóval ne aggódj.
2019. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi jelentőssége. Vagy sokat gondoltál rá az elmúlt időben vagy a tudatalattid úgy gondolta valamiért hogy emlékeztet erre a személyre miközben alszol. Valószínűleg emiatt álmodtál vele, de az hogy mi történt az álmodban annak semmi jelentőssége
2019. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álom mindig a tudatalatti kivetülése... ennyi információból nem lehet megmondani mi, miért "történt" álmodban, de oka volt mindennek. Tedd fel magadnak a kérdést, mit éreztél közben, miért volt jó/rossz, hogy ott volt a haverod? Ha a haverod bőrébe bújnál aki mi lenne az egészről a véleménye? Megnyugtatott hogy ott volt, vagy inkább zavart, vagy "féltékeny" voltál rá? Álmodban miért utasított el a lány? Mit éreztél közben, kellemes álom volt, vagy azt érezted meg kell felelned valaminek? Ezekre a kérdésekre keresd a választ saját magadban.
2019. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!