Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Tegnap kb. rögtön elalvás után álmodtam ezt. Volt valami előzménye, de az nem maradt meg. Ami miatt kiírtam a kérdést:

Éjszaka volt és egy medencében álltam. A parton egy néger férfi pisztollyal kilőtt egy egész tárat a medence felett repkedő fácánokra(?), amiből pár véres tetem bele is hullott a vízbe mellém. Én kiszálltam onnan teljesen nyugodtan, és hirtelen nagymamám házában találtam magam, bejött a néger pasi, a konyhába középre tett egy széket, leült rá és fejbe akarta lőni magát, de lehúzta a pisztoly csövét a szeme alá. Mondtam is magamban, tök nyugodtan, hogy nem biztos, hogy így sikerülni fog... Lőtt és nem terült el, hanem felállt és elindult felém. Ekkor már izgatott voltam és beszaladtam az egyik szobába, a félig nyitott ajtó mögül figyeltem, hogy jön-e, aztán hirtelen felébredtem.



2019. okt. 8. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kerüld el a migránsokat, veszélyesek és ha beengeded őket akkor lövöldözni fognak és előbb ölik meg magukat minthogy dollgozzanak

Mi meg csak közlönnyössen nézzük és leszarjuk az egészet

2019. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmesebb válasz?
2019. okt. 8. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Te álmodsz öngyilkos négerekről öreg
2019. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Semmi különös, néztél valamilyen filmet, vagy tul etted magadat, stb.
2019. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki be akar mocskolni téged (véres tetem bele is hullott a vízbe mellém), te azt gondolod az ilyen embereknek nincs helye a világban (fejbe akarta lőni magát). Azonban ahelyett, hogy befejeznék, tovább folytatják a veled szembeni ártó cselekedeteket (Lőtt és nem terült el, hanem felállt és elindult felém)
2019. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy enyhén szorongásos álom... de most meg fogsz lepődni, az álmodban a néger pasi te magad voltál. Mit csinált a néger fickó, kit üldözött, mire haragudott, miért lövöldözött? Mi az a harag, frusztráció ami a mindennapokban ér, de nem tud kitörni, kibuggyanni belőled?
2019. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valóban szorongásos vagyok.

Sok minden van. Politika, hipochondria, meg általam még fel nem fedezett dolgok.

2019. okt. 9. 07:18
 8/8 anonim válasza:
Nem Fideszes polgira szaváztál!
2019. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!