Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Valóban mindig álmodunk csak nem emlékszünk rá?

Olvastam hogy minden ember ,minden alvás közben álmodik! Na hát én mindig úgy érzem hogy nem álmodom , vagy ha igaz s mégis álmodom sosem emlékszem rá! Már nagyon hiányoznak az álmok nm érzem teljesnek az életem ! Valahogy nem lehetne hogy valahogy mégis emlékezzek arra amit álmodom? Vagy ga mégsem igaz ez az állítás akkor hogyan tudnék álmodni? Van rá lehetőség egyáltalán?

Keress kérdéseket hasonló témában: álom

okt. 9. 13:57  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nem álmodunk mindig.Tudatosan akarsz álmodni? Bár egyik fajtát sem érdemes akarni.Jön amikor jön.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 9. 14:23 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Az EEG bizonyítja, hogy akkor is álmodunk, ha ébredés után nem emlékszünk sem tényére, sem témájára.

Ha valaki nem álmodik ténylegesen, az az agy kóros állapota.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 9. 15:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Évek óta nm álmodom (nm emlékszem rá) és már nagyon rossz érzés

# 3/3Időpont okt. 10. 07:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hisztek abban, hogy akivel álmodunk, az a személy ránk gondolt elalvás előtt?
Van annak valamilyen jelentése, ha egy olyan emberrel álmodunk, aki már rég halott?
Osztálytársam azt mondta nem mindig álmodunk és nem is emlékszünk rá de én emlékszem mindig az aznapi almomra. Melyikünknek van igaza?
Mit jelent az ha egy éjszaka 3x álmodunk és mind a 3-ra emlékszünk?
Állítólag minden éjszaka álmodunk de csak a fontos álmokra emlékszünk. Ha ez igaz akkor mivel magyarázzátok hogyha egyértelműen hülyeséget álmodok? :D
Függ valamitől, hogy mikor álmodunk? (vagy emlékszünk az álomra? )

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!