Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az álmom értelme?

Agnarr kérdése:

Mi lehet az álmom értelme?

Figyelt kérdés

A lakóhelyem közelében van egy mély bányató, amibe sokan fulladtak már bele. Az álmaimban gyakran szerepel, méghozzá mindig úgy, hogy a hazavezető autóút egyenesen belekanyarodik.

Ezen kívül néha szerepel egy másik tó is, amit eddig sem térképen, sem a valóságban nem találtam meg, pedig az álmomban csak kicsit van feljebb a Bakony fele a létezőtől. A medre tökéletes téglalap alakú és vörös színű avar borítja a partját és a fenekét is.

Szerintetek lehet az álmaimnak valami titkos értelme? Csak mert volt már, hogy megálmodtam egy addig még sosem látott, de létező dolgot, és évek múlva a valóságban is megleltem.



2019. okt. 9. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintéán szólva, szerintem csak - akár valahol tudat alatt csupán - nyomaszt, hogy abba a tóba belehaltak páran.


Az álomképeknek szokott lenni egy általános jelentésük, de végső soron mindenkinek egyéni, hogy az adott dolog mit szimbolizál.


Lehet valamiről úgy érzed, hogy kudarcba fullad - akár veled kapcsolatban.


Tudod valamennyire irányítani az álmaidat? Amikor szerepel a másik tó az álmodban, meg kéne kérdezned valakit (az álmaid szereplői ugyanúgy a tudatalattid része, akár faggathatod is őket ha nem válaszolnak)

Esetleg ugorj bele, hátha ott van a megoldás a fenekén

2019. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egész eddigi életemben csak egyszer sikerült teljes irányítást szereznem, amikor felfogtam agyban, hogy az egy álom. De sajnos csak nagyon rövid ideig tartott. De az már nem egyszer előfordult, hogy amikor ugyanazt álmodtam, mint máskor, akkor emlékeztem rá, hogy mi fog következni és az egészet leállítottam, mintha csak egy közelgő rossz jelenet előtt kikapcsoltam volna a televíziót.
2019. okt. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!