Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Emlékezés álmon belöl?

Emlékezés álmon belöl?

Figyelt kérdés

Veletek is volt már hogy olyan dolgokra emlékeztetek álmotokban ami nem történt meg?

Èn konkrétan megáltam a szobába és beugrott egy emlék és elkezdtem gondolkodni rajta.

Felébredve az emlék elég tiszta s mintha valoban megtörtént volna persze tudom hogy nem.


2019. okt. 11. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer. Ez rendkivül érdekes és izgalmas tapasztalat. Volt, hogy már álmomban elkezdtem azon gondolkozni, honnan emlékszem a dologra nem jötem rá. Viszont abban biztos voltam, hogy emlékszem, tehát a dolog megtörtént.
2019. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak olyan volt hogy olyanra emlekszem ami valojaban megtörtent.


Exemmel szakitottunk. Nekem nagyon fàjt.


De àlmomban együtt voltunk nevettünk zajlottak az események, erre beugrott, hogy de hisz ö nem is lehet itt mert szakitottunk, uristen csak àlmodom, letesztelem. Kimegyek a szobabol es ha visszajövök tuti eltünik mert ez àlom.

Kimentem. Alig mertem visszajönni. Es eltünt. Erre sirogörccsel felébredtem.


Hogy olyanra emlékezzek ami még nem volt felettébb különös lehet :)

2019. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első voltam...Na, pont ma is volt egy ilyen. Volt melohelyemre mentem látogatóba (egy étterem), de nem volt ott még senki és ahogy egy nagy állótükör előtt haladtam el, megcsodáltam benne az új szandálomat (valóságban olyan szandim nincs). Ahogy forgolodtam benne, megláttam, hogy egyik szandi hátul keresztbe kötött pántjai alól kilóg valami ezüst rojtos cucc, másiknál viszont nincs ilyen. Nahát! Mi lehet az?? Megfogtam az ezüst rojtokat és ahogy meghúztam, egy gyönyörű csipkés, rojtos sál csusszant ki a szandálból, a talpam alól. Azon gondolkoztam, hogy kerülhetett bele a szandálba úgy, hogy észre sem vettem. De a lényeg, hogy ekkor határozottan vissza emlékeztem arra, ami egyáltalán nem történt meg: tehát arra, hogy a boltban, ahol a szandált vettem, megcsodáltam ezt a sálat is. Nagyon akartam, de valamiért nem lett enyém, de most a kezemben volt, valami véletlen folytán enyém lett, és hát teljes mértékben ismerős sál volt, emlékeztem rá és arra is, hogy meg szerettem volna venni. Holott sem a valóságban, se az előtti álmomban nem történt ilyen.
2019. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!