Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az almom?

Mit jelent az almom?

Figyelt kérdés
Regebben visszatero almom volt, hogy egy alagutban vagyok. Volt, amikor magamtol mentem be oda, volt amikor mar ott voltam. A foldon vagyok es nem tudom mozgatni a labam. Sotet van, jon a vonat. Megprobalok az alagut falahoz huzodni, de nem erek el oda idoben. Ekkor felebredek. Ennek egy masik valtozata az volt, hogy tudtam mozgatni a labam, de nagyon lassan tudtam csak mozogni, eleinte az alagut masik veget akartam elerni, aztan amikor lattam hogy nem megy, felrehuzodni, de sosem sikerult. Mindig egyedul voltam, nem tudom, hogy ez szamit e.

2019. okt. 12. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt mutatja hogy nem vagy kiegyensulyozott illetve tudatos.

Ha az lennel fel tudnal allni es kisetalni az alagutbol.


Probalj meg napkozben odafigyelni a gondolataidra, erzeseidre, es nem elutasitani oket hanem elfogadni azokat, legyen az rossz vagy jo.

Ezaltal formalni is tudod majd az erzelmeid eppugy mint a gondolataid.


Amennyiben tudatosabban elsz majd, ez az alom szerintem arra fog valtozni hogy kisetalsz az alagutbol, vagy be se mesz.

2019. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkoriban nem voltál kilátástalan, "szorult" helyzetben? Hogy nem láttad a kiutat egy fenyegető helyzetből? Vagy az álmokat nem követte ilyen szakasz az életedben? Mert előre is jelezhette. Ha egyik sem, akkor még akár előző életből is feljöhetett valami. Ha más magyarázat nincs.
2019. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Azt hiszem egy kicsit mindkettotoknek igaza van. Ezenkivul lehet, hogy ugy ereztem, hogy valamit nem tudok megcsinalni. Emiatt az alomban nem tudtam az alagutbol kisetalni. Barmelyik lehet. Koszonom a segitseget.
2019. okt. 14. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon erős szorongásos álom! Érzed, hogy jön valami nagyon rossz, de nem tudod elkerülni, gúzsba köt valami, korlátozza a mozgásodat, elkerülhetetlen és csak jön-jön-jön, le fog tarolni.

Mi az ami kísért, mi az amitől nem tudsz szabadulni? S ami még fontosabb, mit teszel, hogy megszabadulj a démonjaidtól, hogy végre teljes életed legyen?

2019. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi volt az amitol tartottam, de barmi is volt elmult, mert ez az alom fokozatosan elmaradt. Utolag szeretnek rajonni az okara, de ez eleg nehez. Koszonom a valaszod. Ment a zold kez.
2019. okt. 15. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!