Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha nem bírom elviselni az...

Ha nem bírom elviselni az álmaimat, van valamilyen módszer arra, hogy csak minimálisat aludjak, és azzal is bírjam a napot? (Jelenleg 3-4 órát alszok. )

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 06:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen van. A híres nosleep módszer, ami Dr. Mogadishu talált fel és egy EGYSZERŰ TRÜKKEL akár napi 10p alvással is tökéletesen kipihent leszel. Keress rá a neten, az első lecke ára $100. Tíz lecke van összesen meg a haladó kurzus, ott már egyáltalán nem lesz szükséged alvásra.
2019. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy a hosszú, mély, pihentető alvás alatt sokkal kevesebbet álmodsz? Minél több inger ér, minél fáradtabb az agyad, annál több dolgot kell feldolgoznia az álmok által, úgyhogy 3-4 óra alvással ne csodálkozz, ha minden baromságot összeálmodsz...
2019. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az álmaidat nem bírod elviselni, és azok elől menekülsz, ahelyett, hogy az álmaidra figyelvén felfognád végre, hogy baj van belül (elég nagy - az álmok tisztán hozzák), akkor biztosan halálra vagy ítélve. Nem akarsz aludni, azért, hogy ne álmodj, mert az álmaid jelzik azt, hogy iszonyú káosz van belül, amiről nem akarsz tudomást venni?


Emberke, ha élni akarsz, a pszichiáter vagy a pszichológus felé veszed az irányt. Gyorsan.

2019. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 Tudom, hogy baj van, de a bajt az okozza, hogy az álmomban együtt lehetek valakivel, aki a valóságban már halott, és borzasztó arra ébredni, hogy egy darabig megint egésznek, boldognak éreztem magam, aztán újra fejbe vág a tudat, hogy ő nincs többé, én meg egyedül vagyok.


Ezt úgy lehetne elhárítani, ha megint élne, ami ugye kivitelezhetetlen...

2019. okt. 13. 09:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Dolgozd fel és fogadd el, hogy már nincs jelen fizikai formában. Egyébként még mindig létező.

Emlékezz azokra a pillanatokra, amelyeket együtt életetek meg.

Ha ezeket nem teszed meg, akkor sajnos ne lepődj meg a belső tépelődéseden.

A 3-4 óra alvás viszont totál egészségtelen, főleg a jelen állapotodban.

Ha nagyon szeretnél aludni és K.O. lenni, akkor szedj valamilyen altatót vagy valami ehhez hasonlót.

2019. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyoj ezzle, pont ezért imádok aludni, mert ott még van esély együtt lenni azokkal, akikkel a valóságban már nem lehet. Nem tudnád te is így felfogni? Amugy is, állítólag csak fizikai szinten szakad meg a kapcsolat, álmok útján viszont még tudjuk tartani
2019. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 - Most lesz majd a harmadik hónap, az első kettőben azt csináltam, amit te is írtál. Kvázi egész nap aludtam, csak hogy újra lássam, de mostanában megfordult, és rossz. Élénkebb a felkelés okozta fájdalom, mint az álom általi pozitívum.
2019. okt. 13. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:

3-4 ora alvas tokeletesen elegendo egy idealis testileg es lelkieleg egeszseges ember szamara.

Sot, akar kevesebb is. En mar lustabb retegbe tartozok a 3,5 orammal.


De a te allapotodban, es a legtobb embereben ez sajnos nem eleg es a 6-8 ora ajanlott.


Ha nem pihened ki magad az fizikai es mentalis panaszokat von elobb utobb maga utan es ezzel egyertelmuen csak rontasz a helyzeten.


Az elso tanacsom az hogy annyit aludj, amennyire erzed hogy szukseged van.

Figyelj a taplalkozasodra, az etrendedben maximum 50 - 50 szazalek legyen a hus es a nem hus eredetu etel aranya, az 50 et ne haladja meg a hus, ez is segit a jobb alvasban.


Ezentul tovabbi tanacsokert szeretnem ha ramirnal privatban, mert az almaid nem elfogadasa egy masik tema, amiben akkor tudok segiteni ha beszelgetes alapon megy a dolog.

2019. okt. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En inkabb álmaimban vagyok egyutt a szerelmeimmel legalabb ott nem hagynak el sose
2019. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ezt mennyire lehet tudatosan csinálni de nekem egyszer sikerült és azóta is meg tudom csinálni.

Szóval az volt hogy sokszor álmodtam hihetetlenül jó dolgot, általában ugyan azt vagy hasonlót és mikor fölkeltem elnyomott a csalódottság hogy nem volt valós az álmom. Ez olyan sokszor történt meg hogy egyszer álmomban realizáltam hogy ez megint egy tökéletes álom és hogy ez biztos nem a valóság mert ilyen sosem történik velem, mindig csak álmomban. Ezután leteszteltem hogy igazam van-e és fölébresztettem magam. Azóta ha olyat álmodok ami nem tűnik valósnak akkor bármikor fel tudom kelteni magam, de ha meg nem akarom akkor is tudom változtatni az álmomban lévő történéseket. Esetleg ha neked is sikerülne ez akkor megváltoztathatnád az álmod hogy ne gyötörjön, vagy felkelthetnéd magad

2019. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!