Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a alom? Vagy...

Mit jelent ez a alom? Vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Azt almodom, hogy egy folyoson vagyok, aminek a vegen egy lepcso van. A lepcsohoz 4 totyogo kislannyal erkezik egy anyuka. Ameddig az egyik gyerekkel bibelodik a masik harom ekezd a lepcso fele rohanni. Kettot sikerul elkapnom, de az egyik leesik es meghal. Latom az osszetort kis testet es kavarognak bennem az erzesek. Sajnalom a gyereket. Haragszom magamra, hogy nem tudtam elkapni idoben es undorodok a veres testtol.
2019. okt. 14. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ismerni kéne a személyiségedys mindennapjaid. Hasonló álma volt ismerősöknek. Félig a múltat bolygatja. Kvázi vissza kell tekintened, mert valami úgymond irányt fog mutatni Neked. A jelenben gondjaid ha vannak, drasztikusan, de meg fognak szűnni. A jövőre nézve nem tudom, mert ismerősöm még csak a második szakaszon van túl, de már nincsenek ilyen álmai egy ideje.
2019. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talan tul sokat hibaztatod magad olyan dolgok miatt ami miatt nem kene


Jelen esetben el kaptal 2 gyereket, ez itt a lenyeg, nem az hogy 1et nem sikerult.


Ha nem lettel volna ott feltetelezem mindharman meghaltak, mar igy is egy hosnek szamitasz.


Hibak mindig is elofordulnak az eletben, ezt el kell fogadnod, valamint azt is hogy vannak olyan dolgok amire nem vagy behatassal.


Emelett jelentheti azt is hogy mindent magadnak akarsz elintezni - ahelyett hogy szoltal volna/segitseget kertel az anyukatol aki ott volt veluk, egyedul vagtal neki az egesznek.

2019. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2019. okt. 15. 06:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es is írta, a kislányok csak szimbólumok, teljesítmény- és megfelelési kényszer jelent meg az álmodban, hogy el kell kapnod mind a 4-et, de közben kudarcélményed van hogy nem sikerült és e miatt bűntudatod van.
2019. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magamra tudom illeszteni amit irtal. Sokat segitettel, koszonom.
2019. okt. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!