Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban és az exe vagyis egyszer az egyszer nem is egy osztályban van velünk. Na ma délután el aludtam kicsit ( school life xd) és tudni kell ha délután alszok NAGYON ritkán álmodok általában nem is szoktam DE most igen egy nagyon szar alom volt miután felkeltem még sírtam is. Szóval azt álmodtam hogy valami osztálykiránduláson voltunk ( vagyis én annak tudom be hogy az volt ) aztán ez a fiú megkért hogy adjak neki pénzt nyalókara (haha) és mondtam hogy nem de mondta hogy adjak már. Adtam neki elmentünk együtt vásárolni de közbe civakodtunk meg utána is is odaguritotta a labdáját és mikor megfordultam kilatszott az egyik mellem (igen jól halottad) és annyira szégyelltem hogy rögtön elmentem így sprintelve de már nem ért utol. Azután pedig mikor valahova mennem kellet épp ott alvos partit csináltak a lányok épp oda indultam és ő még előttem bement és veszekedett egy csajjal úgymond csak valamin osszekaptak és aztán csak úgy random oda jött hozzam , megcsókolt , meg olelkezdtunk meg így egymason fekudtunk és tokre örültem gondoltam akkor majd lesz khmkhm de mindig az exehez hasonlított mert látta hogy nem tetszik nekem mindig mondta a nevet hogy én is olyan vagyok blabla is épp indultam volna ki de a lányok rank szoltak elmondtak a csajanak és ugyis volt egy ideig hogy szakítanak DE NEM. ELMENTEK együtt haza és engem meg itt hagytak és a csávó azután úgy nézett rám mindig mintha levegő lennék ... és tokre szarul esett hiába csak egy alom ... ez mi lehetett ?? Tudni kell én max csak lefekudnek a csavovval de már annyira azt sem kétlem hogy szerelmes lennék bele vagy már nem is tudom ...
2019. okt. 15. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szétszórt kis eszetlenke tini vagy, azt jelentheti...
2019. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod , hogy vágjalak szájon, egy kapával :)
2019. okt. 15. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
ember, ne feküdj le az osztálytársaddal, pláne akkor nem ha egy másik hülye osztálytársad már megtette! Nem lesz jó vége, mert a végén mind2őt magadraharagítod és ülhetsz velük még pár igencsak kellemetlen évet
2019. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Azt jelenti amit egyébként is tudsz, hogy te kívánod a pasit, az viszont nem kíván téged. Álmodban épp' összejönnél vele, de a tudatod másik fele meg pontosan tudja, hogy ez nem fog megtörténni és hirtelen gátat szab. Az exe meg azért jelent meg mert zavar téged és azt szeretnéd hinni, hogy miattad szakítottak.
2019. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

De kedves vagy.

Szerinted ezzel a válaszoddal megcáfoltad az állításom? Én úgy látom, hogy megerősítetted. Bár a tévedés lehetőségének jogát fenntartom...

2019. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iskolával kapcsolatban, ami nem a tanulásról szól(osztálykiránduláson), a srác megkért téged mond el, hogyan tud kedveskedni a lányoknak(adjak neki pénzt nyalókára). Először tiltakoztál(nem), de kérlelt(adjak már). Majd belevágtatok(adtam..vásárolni) közben vitáztatok(civakodtunk), majd kipróbálta rajtad a módszert(odagurította a labdáját). A reakciód(megfordultam), hogy a hatása alá kerültél a srácnak(kilátszott.mellem), amit szégyelltél, de leküzdötted magadban(rögtön.sprintelve.nem ért utol). Gondoltad lelkizel egyet a lányokkal(mennem kellett.alvós parti), de részese voltál, hogy a srác vitázik egy csajjal(veszekedett). Aztán udvarolni kezdett neked(megcsókolt), amit elfogadtál(ölelkeztünk) így létrejött köztetek egy kölcsönös bizalom(egymáson feküdtünk). Örültél és bíztál a khmkhm-ben. Tudtad hogy csak játszik veled(exéhez..én is olyan vagyok), ezért nem akartál mélyebb kapcsolatot(épp indultam volna ki), de a lányok szerint lehet hogy szakítanak. Te tudod hogy együtt vannak(elmentek együtt haza) és a csávó nem foglalkozik veled(mint ha levegő lennék), ez neked szar.
2019. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!