Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a barátomnak felesége volt (én tudtam is a dologról) és ott voltam náluk, a pasim viszont nem volt ott. Amikor a feleség bejött a szobába én gyorsan elbújtam, lefeküdtem az ágyra és betakartam magam a takaróval, hogy ne látszódjak, de a nő észrevett, de nem szólt semmit csak kiment. én meg kimásztam az ablakon gyorsan. aztán mendegéltem az utcán és találkoztam a barátommal, elakartam neki mondani, hogy mi történt, de nem mertem. mit jelenthet ez az álom?
2019. okt. 18. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek két értelmezése, oka is lehet - a kulcs a megfejtésben, hogy miért bújtál el a "feleség" elől, s mi tartott vissza attól hogy a barátodnak elmond. Egy érzést, egy félelmet akarsz a barátod elől elrejteni, elmenekülni a szorongó félelemtől, s nem akarod a barátodnak sem bevallani. Mert a feleség egy szimbólum volt a saját félelmeidet testesíti meg.

Ez két dolog lehet (annak függvényében miért bújtál el). Az egyik, hogy félsz az elvesztésétől, nem bízol tudat alatt benne, de ezt nem mered kimutatni. A másik, hogy szeretnéd a továbblépést a kapcsolatotokban és a feleség te magad voltál, de még félsz hogy ha felveted akkor nem úgy fog rá reagálni ahogy szeretnéd.

2019. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!