Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álom jelzett a valóság felé?

Creo123 kérdése:

Az álom jelzett a valóság felé?

Figyelt kérdés

Az álmomban találkoztam egy nagy testes rövid szőke hajú és szőke körszakállú emberrel és a hasonló testfelépítésű hosszúhajú feleségével. Arról beszéltek nekem kedélyes hangnemben, hogy szükségük van a pénzükre, és mikor adom oda nekik. Több mint 300 millió forint, vagy euró volt az összeg. Mikor erről beszélgettünk azt éreztem, hogy ha nem érem el ezt az összeget, akkor tönkreteszik az életemet. Viszont, ha elérem, akkor kellemes együttlétre, játékosságra számíthatok. Miközben velük beszéltem észrevettem a szemem sarkából egy árnyékot. Az árnyék tulajdonosa mögöttem állt, de nem néztem hátra. Csak az aszfalr kivetült árnyékát láttam. Olyan volt, mintha valamit tartana a kezében, és kettő gondolatom volt; vagy ír éppen, vagy egy nagy metszőolló van nála, amivel csak arra vár, hogy használhassa. Először még álmomban is az volt a gondolatom, hogy ő Isten, aki jegyzetel. Jegyzetel, hogy miben maradtunk a testes szőke emberrel. Azt gondoltam, hogy most írja fel, hogy valóban megteszem e azt, amit a szőke testes ember, és a felesége kér, mertha nem akkor elvágja a metszőollóval az eddig elért élethelyzetem. Aztán.. az jutott eszembe, hogy ez az árnyék és a tulajdonosa nem is Isten... Hanem én vagyok az, sajár magam. A szőke testes ember és a felesége nem volt mérges, csak kedélyesen figyelmeztettek rá, hogy szükségük van erre a pénzre. Ezek mellett azt mondták, hogy cselekedni kell. Egész pontosan azt mondták, hogy ne szarozzak tovább, ne féljek, kezdjem el a projekteket. A projektek ingatlan eladással kapcsolatosak.


Sosem volt még ilyen álmom. Miután a szőke, tüsi hajú, körszakállas testes ember és a felesége elment szórakozni én azt éreztem, hogy ez egy komoly figyelmeztetés. Az álmomban körulbelül tavasz közepe lehetett.. a szőke testes ember és a felesége azt mondták mielőtt, hogy év végére akarják a péntüket. Úgy éreztem, hogy 8-9 hónap van vissza év végéig.


Hangsúlyozom, hogy sosem volt ilyen álmom még, és sosem emlékeztem ennyire részletesen még vissza álmaimra. Miután felébredtem, úgy éreztem, hogy ezt muszáj leírnom. Elővettem a telefonom és megnyitottam a jegyuetfüzetet, és abba szóról szóra leírtam az álmomat... vagyis ezt a szöveget.



Mindig is egy olyan srác voltam, aki sosem tudta magánál tartani a pénzt, mindig ha volt is, gyorsan elköltötte. Kissebb, nagyobb adósságokba keveredtem már igen fiatalon. Viszont mióta megismertem a mentorom, úgy érzem, hogy nemcsak hogy 360, de 720 fokos fordulatot vett az életem.


Mégis, szeretném magamat fejleszteni, sokat olvasni, és erre a lehetőségem is megvan, de valamiért sosem tettem úgy igazán. Jóval több könyvet olvashattam volna, sokkal több munkát végezhettem volna el. És most jött ez az álom...


Ingatlanértékesítő vagyok, 21 éves srác. Nagyon sokáig semmit, vagy csak nagyom kevés pénzt kerestem ebből a munkából. Most viszont a mentorom segítségével, aki a jogi dolgok, és a tárgyalások nagy részén képviselt és segített nekem, eladtunk 3 ingatlant. Rengeteg munkám volt bennük nekem is, hónapokig foglalkoztam ezzel az üggyel. Életemben most először fogok készhez kapni több, mint 1 millió forintot. Ez számomra annyira felfoghatatlan, hogy még nem dolgoztam fel. Sosem volt ennyi pénzem. És a célegyenesben álmodok egy ilyet.. egy ilyet, amit úgy érzetem hogy le KELL írnom...


Vajon az álmom mit jelenthet? Hogy itt az ideje TÉNYLEG komolyan vennem, hogy az álmaimat, hogy a céljaimat elérjem? Hogy ha rovább folytatom ezt a jelenlegi kevéske munkás, csak úgy ímmel ámmal önfejlesztő életet, akkor vissza fogok térni, az eddigi, kellemetlen életembe? Vajon ez egy üzenet Isten... vagy ahogy az álmomban végül gondoltam, saját magamtól, attól, aki ténylegesen én vagyok... vagy én lehetnék?



2019. okt. 20. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozol befolyásos(nagy), gazdag(testes), férfiakkal, akikbe berögzült, hogy ingatlanügynököt keressenek(körszakáll) és hasonló nőkkel, akik csinosak(hosszú hajú), valamint házastársakkal. Úgy érzed rengeteg(100 millió) forintot, eurót spórolhatnának meg, ha rendelkeznének(szükségük van) ingatlanos tapasztalattal(pénzre). Ha elhallgatod a tudásodat(nem érem el..), akkor boldogtalan az életed(tönkre teszik az..). Viszont ha megosztod a tudásodat(elérem), akkor barátság, szeretet, jó kapcsolatok alakulnak(kellemes együttlét, játékosság). A félelem(árnyék), ami kísér(mögöttem állt), de nem akarsz foglalkozni vele(nem néztem hátra). Ami kőkemény valóság(aszfaltra kivetült árnyék). Az az a félelmed a bűntudat(Isten..jegyzetel) és hogy elvágod(én..metszőolló) az ingatlanos karriered(eddig elért élethelyzetem).
2019. okt. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt a 3-as (ennyi százmillió), a tudást jelképezi. Így (300 millió) értékes tudást jelent.
2019. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vissza fizetési határidő: az év az életedet jelképezi. Tavasz van, tehát a karriered elején jársz. Az év vége, mikor befejezed az ingatlanos karriered.
2019. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, aggódsz a munkádért, fontos neked. Ebben az álomban megnyilvánul az aggodalom.

Tisztában vagy azzal is, hogy ezeken az üzleteken sokat lehet keresni, de lehet veszteni is, ha nem vagy elég ügyes. Valamint úgy sejtem, ez egy figyelmeztetés is lehet, hogy óvatosan üzletelj, legyél mindig körültekintő, mert munkád során kétes emberekkel is találkozhatsz, akik átverhetnek esetleg.

2019. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!