Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jó Reggelt! Mit jelenthet ez...

Amazon51 kérdése:

Jó Reggelt! Mit jelenthet ez az álmom? A páromrol és az exéről szólt. Azt álmodtam, hogy az exe nagyon kedves volt velem, jóba voltunk. ( hol ott kinem álhatjuk egymást) egy boltban voltunk az ex nővel, mert ő volt az eladó! Eltü

Figyelt kérdés
Ő volt az eladó... csillámos cuccot mutattot nekem műkörmökhöz...a párom azt mondta elmennek egy cigire,de nem is dohányzik... amikor utánnuk mentem,mert lázadtak a többi emberek,vásárlok egy kútba voltak beleesve amibe víz volt... ez mit jelent?

2019. okt. 23. 09:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és amikor a párom meg az exe dohányozni indult elhívta magukkal a lányukat is! De a kútnál már nem láttam a lányukat csak ő kettejüket a kútba!
2019. okt. 23. 10:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy tudat alatti félelem, hogy az ex felbukkan és elcsábítja a párodat, valami mondvacsinált okkal ismét találkoznak, magával "ragadja" azokat akiket szeretsz, de nem bocsájtanád meg (ezért estek a kútba).
2019. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Szóval csak a félelem az ami dominál az álmomban! :(
2019. okt. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!