Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mikor lehet azt mondani hogy...

Mikor lehet azt mondani hogy az ember megőrült?

Figyelt kérdés
poénból elkezdtem olvasgatni a háttérhatalom,illuminati témába. És már nincs olyan gondolatom ami nem ezen agyalna. Nem tudok ettől a hülyességtől megszabadulni. Már volt egy álomparalízisom ilyen témában. Eleinte nem tudtam mozogni,majd felébredni se hiába akartam. Majd megjelentem egy szoba féleségbe és ott volt egy férfi aki állítólag az egész mögött áll. Aztán beszélgetett mindenről. Majd amikor elakartam hagyni a termet akkor olyan valódi volt az a lánc az ajtón. Hihetetlen. Úgy érzem kezdek megőrülni.
2019. okt. 25. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Gyakori jelenség, ha valaki egész nap egy témával foglalkozik, arról olvas, az iránt érdeklődik, álmai is erről szólnak.
2019. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha valaki elhiszi ezt a sok illuminati meg háttérhatalom hülyeséget és a többi hülyeséget ezotéria témában (horoszkóp, szellemek stb.) akkor mondhatni hogy bolond :D

De egyébkánt meg ahogy az előttem író mondta előfordulhat hogy ha egy dolgon jár az agyad nagyon sokat akkor azzal álmodsz és nagy hatása is van a mindennapjaidra. Velem is volt ilyen mondjuk nekem nem ilyen extrém módon

2019. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a jóság feltételezése helyett a rosszat feltételezi, és csak a saját hasznát keresi az életben, mintha csak saját maga felett, sőt mág afelett se lenne felelőssége.
2019. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a függönyök leszakadnak és a kövek megrengenek körülötte
2019. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy szorongásos álom volt, azért helyezted illuminati "közegbe" mert erről olvasgatsz mostanság. Viszont miért is félsz az illuminatiktól? Tulajdonképpen nem menekülsz valami, vagy pontosabban valaki elől? Valaki elől aki részéről úgy érzed gyerekkorodban trauma ért - ő volt az a személy, neki a felnőtt énedre ható "verziója" aki nem engedte hogy elhagyd a termet ahol álmodban voltál.
2019. okt. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!