Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A kiesett fog mit jelenthet?

A kiesett fog mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz álom volt. A felső fogsorjaim hátul mint kiestek a fogaim, és elől egyik leesett magától, de nem fájt, se nem vérzett. Elől a felső fogsorjaimnál 3 fogaim voltak.


Nagyon rossz álom volt. Mi lehet ennek a jelentése? Depressziós vagyok. Iszonyatosan érzem magam. Nem tudom leírni, hogy milyen rosszul érzem magam.


Mi lehet ennek a jelentése?


2019. okt. 25. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Halál. 😣 Én is álmodtam már ilyet hogy a fogaim egymás után hullottak ki mind, én pedig csak nevettem rajta, nagyon groteszk felkavaró és beteges volt, másnap el is meséltem anyukámnak. Egy hétre rá történt is egy halál eset a családban.
2019. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos halált jelent, nálunk eddig mind bekövetkezett ha valaki foggal álmodott :(

De megfigyelésünk alapján, ha álmunkban nem fájt a fog ami kiesett, akkor a személy elvesztése se fog fájni annyira...

2019. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs az álmoknak jelentése... Rosszat álmodtál. Ennyi.
2019. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!