Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? -nyit jelent?

Miért álmodtam ezt? -nyit jelent?

Figyelt kérdés
Egy boltban dolgozom és álmomban is épp a munkahelyemen voltam , és volt egy vevő aki euróval fizetett nekem de rosszul számoltam ki azt hogy mennyi a vissza járója belőle forintban és ő már elment mikor én erre rájöttem mert újra számoltam és kevesebbet adtam neki mint amennyit kapnia kellett volna. Aztán utána szaladtam és többször leszólítottam őt de ő valamiért még csak rám se nézett és úgy viselkedett mint aki azt gondolja hogy valami rossz szándékom van felé. Olyan mintha meg sem ismert volna hogy én szolgáltam ki őt. Aztán feladtam. Arra gondoltam hogy akkor el teszem azt a pénzt. Egy kb 40-50ezer volt emlékszem. Úgy voltam vele hogy én megpróbáltam de ezek után akkor elteszem. De aztán ahogy mentem vissza fele el gondolkodtam hogy én ezt nem tehetem meg. Nekem vissza kell adnom ezt a pénzt mert neki arra szüksége van és nem tarthatom meg magamnak és mégis vissza fordultam és újra utána mentem és akkor már a kezemmel mutattam neki hogy nálam maradt a pénz és ő csak picit elmosolyodott aztán gyorsan ment is tovább és aztán el is tűnt én meg mentem vissza fele. Sok ember volt az utcán. De rögtön kiszúrtam a srácot mindig.
2019. okt. 28. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit jelent ?* bocsánat a helyesírási hibákért
2019. okt. 28. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra akarja felhívni a figyelmedet a lelkiismereted, hogy a mindennapjaidban valahol igazságtalan vagy.
2019. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkáddal kapcsolatban(munkahelyemen) bizonytalan vagy magadban, félsz a tévedéstől(vevő..visszajárója). A vevők viszont sietnek, türelmetlenek(elment) kivárni míg visszaellenőrzöd magad(újra számoltam) nehogy becsapd(kevesebbet adtam) őket. Tehát hátráltatod(utána szaladtam) őket türelem kéréssel(többször leszólítottam), amit nem értékelnek(rossz szándékom) tudomásul sem veszik(mint, ha meg sem ismerne). Aztán felmerült benned ennek nincs értelme(elteszem azt a pénzt). Legalább jól jársz(40 ezer) vagy tanulnak belőle(50 ezer). De aztán nem hagy a lelkiismeret(nem tehetem-arra szüksége van) így marad a hátráltatás(újra utána mentem), amit megkövetelsz(kezemmel mutattam). Legfeljebb lenéznek(picit elmosolyodott), de a probléma megoldva(..mentem visszafele). Sok emberrel van dolgod(..volt az utcán), de előre tudod kikkel van probléma(kiszúrtam a srácot).
2019. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy enyhén szorongásos álom. Félsz attól, hogy megbántasz valakit v. hibázol, ami neked fontos, de nem érted hogy a környezetednek miért nem az. Ki volt az álmodban a vevő, kire hasonlított, kire emlékeztetett? Ezekre a kérdésekre keresd a választ.
2019. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!