Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álom?

Mit jelent az álom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor álmodom mostanában elhagyatott házakról, épületekről, ősrégi bútorokról, naplementéről stb. Mostanában sokszor visszatér az, hogy buszozok, leszállnék, de nem áll meg a busz, sőt, felgyorsulva tovább hajt. Ja és pislákoló utcai lámpákról sokszor. :D Elég nyomasztóak. Na de az a kérdésem, hogy ezek mitől jönnek elő? Most nem a jelentésükre vagyok kíváncsi. Értem én, hogy alvás közben szelektál az agy az elmúlt 1-2 napi megtörtént eseményei közül, de miért ilyen szürreális "mesék" formájában jeleníti meg? Inkább a tudományos részére vagyok kíváncsi. Mint a fent említett szimbólumok közül p.: a pislákoló utcai lámpa, vörös szobák, narancssárgán izzó naplemente, pesti hidak, hogy elárasztja a Duna. Miért így jeleníti meg? Nem is mentem át hídon az elmúlt 2 évben, nem vagyok pesti. Villogó utcai lámpát láttam éjszaka hazafelé menet, de épp csak rá néztem, ennyi. Ez miért van?

2019. okt. 29. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A buszos álom egy tipikus szorongásos álom - hogy miért pont busz arra nincs tudományos magyarázat, egyszerű álomkép amit a tudat alattid konvertált (ollózott össze) a valós életben ért ingerekből. Minden álom más, nem a szimbólumok számítanak, hanem az érzések amiket érzel közben.
2019. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!