Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Osszefuggo alomfejtes?

Osszefuggo alomfejtes?

Figyelt kérdés

Azt almodtam tegnap hogy az utcan setalva megtamadtak es mielott reagalhattam volna egy oreg neni a kutyusavsl kozbe lepett majd gyorsan elmentunk. Volt egy kulcsom egy szamomra ismeretlen lepcsohazba oda besiettunk am a neni tovabb ment es csak a kutyusa jott be velem ot utolertek a tamadok es nem tudommi lett vele. A kutyussal felmentunk egykivulrol negyeneletesnek latszo belulrol tizbemeletes haz legfelso szintjere ahol volt egy erkely. Mikor kineztem pont egy baleset tortent, gazolas majd a kutyus elkezdett vakaroznj nem figyelt es lecsuszott az erkelyen az uveg alatti resen:(((


Utana a lepcsohazbol nezelodtem a kinti esemenyeket es egy holgy odajott hozzam beszelgettunk. Miutan elment megint megjelent elottem agazolasos balesetmiutan a rendorok mossak fel sz utrol a vert. Ezt kovetoen leindultam az emeletrol es befarolt egy terepjaro 4-5 pici emberrel es egy nagyobb testu ferfit dobtakbe nem tudom holtan e a csomagtartoba.


Itt felebredtem es nem tudom ez milyen osszefuggest jelenthet az alomfejtesben csak sajat magunkra utalo dolgokat talaltam ezekrol. Nem nezek hiradot, se semmilyen csatornat


2019. okt. 30. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy enyhén szorongásos álom. A kutyus volt a "megmentőd" aki megóv minden rossztól, megvédelmez, de közben félsz az elvesztésétől is. A megmentőd lehet egy közeli hozzátartozód/barátod/támogatód aki már elment, de lehet élő személy is akinek félsz az elvesztésétől.
2019. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!