Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy idegen lánnyal,...

Álmodtam egy idegen lánnyal, aki baromi szimpatikus lett, és ott álmomva, egy nap alatt legjobb barátnők lettünk. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy régi visszatérő álmomba volt benne. Az álom annyi, h (mióta uj suliba járok, azóta álmodom ezt) mindig elmegyunk, futni, osztályostul. De hegyekbe. És vannak ilyen pihenő helyek. Ilyen ház, de semmi nincs benne, csak padok.

De eddig nem volt benne idegen szereplő. Új osztálytársként jött, az én barátnőm eltűnt mellőlem, és őt ültették mellem futás előtt. És rohadt jóba lettünk. A valóságba sose éreztem ennyire ugy magam, hogy szeretnek. (Mármint a barátaim) Szóval az álmomba szereztem egy legjobb barátnőt. Ez jelent valamit?

18/l


2019. okt. 30. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
azt hogy van egy képzeletbeli barátod. A kisség dilis embereknek általában szokott lenni
2019. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott van a kérdésedben a megfejtés, mert szeretnél egy barátot aki szeret - nem úgy mint a barátaid.
2019. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyedül érzed magad, nincs társaságod
2019. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!