Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki lehetett ő? Miért lépett le?

Ki lehetett ő? Miért lépett le?

Figyelt kérdés

Kiskoromban olyan 3-4 éves koromig mindig volt egy visszatérő álmom, amiben mindig egy nő/lány volt és minden álmomban épp más életszakaszban, de mindig tudtam hogy ugyan az a nő/lány az. Pl: egyik álmomban még annyi idős kislány volt mint anno én, a következőben már tinédzser, a következőben felnőtt és utána idős, aztán kezdődtek újra a fejlődési folyamatai. Arra is emlékszem hogy mindig jó érzésem volt felé és sose féltem tőle.

Azonban olyan 3-4 évesen egyik álmomban megint öreg volt és azt mondta hogy többé már nem találkozunk, és tényleg attól a naptól kezdve többé nem álmodtam vele.

Ki lehetett ő? Illetve miért lépett csak úgy le?


2019. okt. 31. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te saját magad voltál és kivetítettél rá olyan tulajdonságokat, vágyakat ami te magad szeretnél lenni. Azért tűnt el mert kezdesz felnőni és integrálódott a személyisége benned.
2019. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!