Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tobbszor azt almodtam mostansa...

Tobbszor azt almodtam mostansag, hogy haztetok felett repulok. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egyszer tenyleg segedeszkoz nelkul repultem haztetok felett. Aztan 3 napja pedig felmentem a lepcsohazban egy Moszkva teri emeletes tarsashazban, ki a tetore, es mintha egy dronrol nezve lattam magam (kivulrol) a hazteton. A haz korul korben vegtelen tenger, amin a Nap fenye megcsillant. Mind a ket esetben nyeregteto volt, nem laposteto.

2019. nov. 2. 11:51
 1/4 anonim válasza:
78%
Szabadság, szexuális vágyak beteljesítése, szorongás
2019. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából ahogy az #1-es írja... felszabadulsz valami tehertől és képes vagy valamire - nem az számít, hogy repültél, hanem hogy mit éreztél közben! Könnyen ment a repülés, vagy hosszasan kellett elrugaszkodnod? Szabadon repültél, vagy húzott vissza a föld? Mit éreztél közben? Ezekre a kérdésekre keresd a választ ha meg akarod fejteni az álmodat.
2019. nov. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, segitokeszek vagytok.


Szoval a masodik almomban a Moszkva (Szell Kalman) teren voltam. Tudni kell, hogy onnan egy utcara nottem fel, tehat ezt en kiindulopontnak tekintem. Lattam a metro epuletet es a Postapalotat is. Kb. ott voltam, ahol a Voroskereszt haza van. WC-t akartam keresni, de mintha nem is annyira kellett volna WC-znem. Erre jott valaki, aki egy regi altalanos iskolai osztalytarsamra hasonlitott. Nem tartom vele azota a kapcsolatot, de tudom rola, hogy hires DJ lett. Beinvitalt a kapualjba. Aztan elindultam felfele a lepcson (a WC temakor itt mar nem volt jelen, nem is kerestem mar a WC-t) o kovetett. Tipikus lepcsohaz, lepcsosor, piheno, fordulo, lepcsosor, emelet. Es eleg sok emelet volt. Nem szamoltam, de sok. Vegul a labam elemelkedett a lepcsotol, es a kezemmel a korlaton huztam fel magam konnyen, egyre gyorsabban mentek az emeletek es meg is jegyezte, hogy mennyire gyorsan haladok. Aztan a vegen kiultem a tetore, es kivulrol lattam magam mint egy filmen, amit a levegobol vettek fel dronnal vagy vmi legijarmuvel. Es a haz korul vegtelen tenger volt, amin csillogott a delutani napfeny. Megkerdeztem, hogy hol a Moszkva ter? Konstataltam, hogy annyira magasan vagyok, hogy nem latszik mar egyaltalan a Moszkva ter....


Csinaltam egy gagyi szerkesztett kepet...


[link]


Szoval a palcikaember vagyok en. A haz korul mindenhol tenger. A tengerrol nem talaltam jo felulnezetes kepet, de abbol a perspektivabol lattam magam es a tengert, ahogy a haz van a kepen.


Amugy a lepcson/lifttel felfele iranyu mozgas is visszatero motivum mostansag. Par honapja olyat almodtam, hogy uveglifttel kirepultem felfele az epulet tetejen, es valahova "dokkolt" a lift a levegoben, es szinten felulrol lattam az epulet(ek) tetejet.


Visszaterve az #1-re, 35 eves szuz pasi vagyok, tehat a szexualis vagyaim beteljesulesetol elegge messze jarok, es olyan eletszakaszban vagyok, hogy a szabadsagom is elegge korlatozott az elmult 5 evben itt kulfoldon (europan kivul).

2019. nov. 3. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért kapaszkodsz felfelé és követsz olyan embert akire valamiért felnézel.

A kiegészítéssel együtt, azért álmodsz ilyeneket mert ki szeretnél törni a valóságból s ezt álmodban teszed meg. Amikor fent vagy, akkor megnyugvás tölt el, a dolgok felett állsz. Szeretnél elrugaszkodni, szeretnéd hogy a valóság ne húzzon vissza.

2019. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!