Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban meghalni...

Mit jelent álomban meghalni valaki más testében?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ma reggel, hogy valaki más testében, akivel semmilyen viszonyban nem vagyok, csak annyi, hogy oda jár suliba, ahova én, meghaltam. Igazából nem emlékszem, hogy mitől következett be ez a halál, de mintha tudtam volna, hogy meg fogok halni. Talán azért, mert meg voltam mérgezve, vagy elvéreztem. Azt is tudtam, hogy ez csak álom, elképzelhető hogy azért, mert éreztem , hogy nem az én testemben vagyok. És vártam. Vártam, hogy mi történik, ha meghalok, mi lesz azután. És mi lett? Felkeltem :), de ennek ellenére nem fájt, talán inkább jó érzés töltött el a halálom közben.

Emlékszem mikor felkeltem gondolkodtam azon, hogy mit is álmodtam, nem tudtam. Most, estére juttatta valami az eszembe.



2019. nov. 3. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyeld a torteneseket magad korul... nem szokvanyos alom remelhetoleg nem jelent semmit
2019. nov. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyhén szorongásos álom, ennyit jelent, felejtsd el.
2019. nov. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. nov. 5. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!