Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők! Jól értelmezem...

Álomfejtők! Jól értelmezem ezt az álmot?

Figyelt kérdés

Exemm jelent meg az álmomban aki kötődik még hozzám és én is hozzá..

A villamos megállóban álltunk és odajött hozzám beszélgetni...szomorú volt..jött az 1es villamos rajta a jelengi barátnőjével és a barátaikkal..a csajszi mérgesen rákiáltott:Gyere már!

Remélem nem felejtetted el kikhez tartozol.

Exem vetett rám egy utolsó pillantást és láttam rajta hogy még maradni akarna,de végül felszállt..én sírva ébredtem fel.


A barátnője a valóságban is ilyen birtoklós,manipulatív személyiség.Egyszer megcsalta a buliban a csajt..a csajszít pedig én láttam smárolni más pasival tavasszal.Ezek ellenére most összeköltöztek..

Én csak azt kívánom exemnek hogy boldog legyen,mert szeretem



2019. nov. 4. 13:02
 1/4 anonim válasza:
Miért szakítottatok? Lehet még szeret.
2019. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hosszú, privátba nagyon szívesen leírom.De félek ez a villamos azt jelenti..ők már továbbléptek.Én még lehet a múltban élek
2019. nov. 4. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmod pontosan azt jelenti amit érzel: még szereted és szeretnéd visszakapni, nem tudod elengedni és azt akarod szakítson a mostani párjával. Lépj rajta túl...
2019. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt jelenti amit te mondod hogy én "érzek"

Amikor nehéz időszakjuk volt ebben az évben, nosztalgiázott és kérdezgetett rólam ,a képeimet nézegetette és likeolta.

Volt egy olyan álmom hogy azt.mondta

Úgy érzi néha inkább visszajönne hozzám.

Nem akarom szétválasztani a lánytól :)

2019. nov. 7. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!