Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen furcsa álmaitok voltak...

Milyen furcsa álmaitok voltak már?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 20:54
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
Fuldoklás, zuhanás, háború, ilyenek.
2019. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hű, ezekből baromi hosszú lenne a lista. Gyakran álmodok abszurd, paradox helyzetekről, szürreális dolgokról, amelyek az álmok világában teljesen szokványosnak számítanak. Ha mégis ráeszmélek, hogy valami nem stimmel, akkor vagy felébredek, vagy megszakad az álomkép. Szereztem már zenét is az álmomban előjövő dallamok alapján. :)
2019. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Alvási paralízis.

Tudtam, hogy a szobában vagyok és félálomban fekszem, de nem bírtam mozdulni, vagy felébredni akaratom ellenére sem. A szobám sarkában egy fekete lyukat véltem megérezni, aminek még hallottam is a süvöltését, ahogy beszívta a szobában lévő levegőt. Egyszercsak elkezdte a tehetetlen testemet is magával húzni szépen lassan.


Mivel tudtam, hogy csak álmodok, az az ötletem támadt, hogy játszok vele. Minden erőkifejtés nélkül arra gondoltam, hogy megszüntetem a fekete lyukat, ami erreföl valóban abbahagyta a fülsiketítő süvítést. Amikor viszont elengedtem a koncentrációt, ismét rákezdte. Nagyon para volt!

2019. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 19 éves korom óta nem volt olyan álmom, mint amit általában álmodni szoktak az emberek.

..Igen, minden álmom furcsa.

2019. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha racionális, a fizika törvényeinek mindenben megfelelő, minden ott és úgy van ahogy a valóságban lennie kell, akkor már ébren vagy.

Csak éppen az álmainkat hamar elfelejtjük - kivéve azokat amelyek erős érzelmi reakciót váltanak ki belőlünk. Ezeket érdemes időnként elemezni, mi miért van, történik benne - nagyon sokat elárul az aktuális mentális állapotunkról, a tudatalattinkról.

2019. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blade Bone ***** válasza:
Engem az álmodás előtti állapot szokott néha megtréfálni, olyankor már a fizikai testünk fölött elveszítjük az uralmat, de az agyunk egy része még éber, és az ilyenkor bekövetkező zavarban sokszor megesik, hogy a test önkéntelenül megmozdul, amit ugye az agy éber része másként érzékel...
2019. nov. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!