Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a NAGYON furcsa...

Mit jelenthet a NAGYON furcsa álmom? (Öngyilkosság) 17/l

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit szeretnék elmondani, hogy nagyon sokat gondolkodom azon, hogy átmenjek-e egy másik iskolába, mivel a mostaniban egyáltalán nem érzem jól magam. Teljesen elveszettnek éreztem magam és sokszor gondoltam az öngyilkosságra, de sosem gondoltam komolyan.

Tehát az álom:

Átiratkoztam egy másik iskolába, ahol volt egy olyan lehetőség, hogy minden következmény nélkül meghalhatsz. Lényegében feliratkozhatsz egy halál listára, ha így tetszik. És én ezt meg is tettem, de nem tudom miért.

Nem is nagyon érdekelt ezek után, nem voltam szomorú miatta, de közeledett a nap és én meggondoltam magam.

Ezért odaálltam a tanárok(?) elé és megmondtam, hogy meggondoltam a dolgot. Ezt volt aki ellenezte, viszont nem írtam alá valamit, így végülis sikerül valahogy megmenekülnöm. Ezután azt hiszem csak simán kirohantam az iskolából.

Miért álmodhattam ezt? Mit jelenthet?



2019. nov. 11. 05:11
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ez eléggé egyértelműnek tűnik innen. Tudat alatt tartasz az iskolaváltástól.

"minden következmény nélkül meghalhatsz" Na ez a figyelmeztetés, hogy ilyen nincs.

"meggondoltam a dolgot. Ezt volt aki ellenezte, viszont nem írtam alá valamit," Tartasz tőle, hogy mit szólnak a barátaid a váltás miatt vagy az új osztálytársak, ha visszatáncolsz egy hét után.

2019. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az 1. A halál nem szó szerint értendő, hanem az iskola otthagyását jelenti, tehát kilépni valami aktuális szituációból.
2019. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk.
2019. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészről azt, hogy nem akarsz igazából meghalni, ami nagyon jó. Ezer oka lehet valakinek a halálra, de egyetlen egy is elég az élethez!

Egyébként ez egy szorongásos álom volt, félsz van benned az iskolaváltástól, az ismeretlentől és érzelmileg még 1-2 dolog odaköt a jelenlegi intézményhez.

Miért érzed magad elveszettnek a mostani iskolában, miért akarsz változtatni?

2019. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1.-nek teljesen igaza van.
2020. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!