Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt újra meg újra?

Miért álmodom ezt újra meg újra?

Figyelt kérdés

Az anyukámmal felszínes a kapcsolatom, ő csak tettetni akarja mindig hogy szeret, főleg ha van neki közönsége is aki előtt mutatni kell, és akkor fergeteges színész.

Apukámmal viszont őszinte a szeretet, vele minden oké.


Újra és újra azt álmodom időnként, hogy apu meghal, de az oka változik, én meg gyötrődöm és kínlódom, és nem tudom miért van ez.

Szeretnék már ettől megszabadulni, mert évek óta tart.



#álom #sírás #körforgás #kín #fájdalom átélés
2019. nov. 11. 07:21
 1/7 anonim válasza:
55%
Szerintem menj el pszichológushoz, ő tud segíteni ebben
2019. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert attól félsz, hogy elveszíted őt. Amúgy ha valakinek a haláláról álmodunk, azt jelenti, hogy sokáig fog élni.
2019. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem viccelek, teljesen komoly, eddig mindenki halálát a családban előre álmodtam. Nem ugyanabban hunytak el mint álmomban de sajnos eddig be is következett rövid időn belül.

Járok pszichológushoz, mert a lelkemet nagyon könnyű megbántani, túl érzékeny vagyok, és a múltamban is vannak olyan dolgok amiket nem tudok elengedni.

2019. nov. 11. 08:20
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

szerintem is az amit a #2 mondott.

erősen kötődsz hozzá és félsz, hogy elveszíted.

ettől függetlenül kirázott a hideg engem ezt olvasva:

"Nem viccelek, teljesen komoly, eddig mindenki halálát a családban előre álmodtam. Nem ugyanabban hunytak el mint álmomban de sajnos eddig be is következett rövid időn belül."

A pszichológusod mit mond erről?

2019. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erről még nem beszéltem vele. Eleinte én sem vettem komolyan saját magam, se a családom, csak amikor már a harmadik alkalommal megálmodtam valamelyik családtag halálát. Azóta még 6-an elhunytak, mindet megálmodtam, el is mentek, csak apu halála jön fel újra és újra.
2019. nov. 11. 12:24
 6/7 anonim válasza:
Apukádhoz kötődsz és a tudatos vagy tudatalatti félelmeid megjelennek az álmaidban vele kapcsolatban. Az álmokban nem csak a vágyak, de a félelmek is megjelennek.
2019. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy fent is leírták, azt jelenti hogy nagyon erősen kötődsz édesapádhoz és félsz, rettegsz az elvesztésétől.

Mindenképpen beszélj az álmaidról a terapoddal! Fontos információ lesz neki a kezelésed során.

2019. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!