Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

3-4hete történt, hogy először azt hittem, hogy álmodom, de utána az ‘álmomban’ elkezdtem kitapogatni, hogy hol vagyok és azt hittem, hogy a fürdőszobában, de aztán rájöttem, hogy a szobámban állok a függöny mellett, ahogy ezt kitapogatta elhúztam egy kicsit a függönyt véletlen, utána ittam, elmentem wc-re és megnéztem hány óra van. Aztán valamiért felébredtem (vagyis nem tudom pontosan mi volt ez az egész), de tényleg ott álltak a függönyömnél, aztán visszamentem aludni. Reggel mikor felébredtem azt hittem, hogy csak álom volt, de a reggelre kikészített vizem elfogyott, a függöny el volt húzva, a wc nem volt lehúzva és az órán odébb volt téve. Nagyon megijedtem. Ja és nem vagyok alvajáró, akkor először fordult elő ilyen dolog velem, azóta sem volt ilyen.


Ui: 1:11-kor néztem rá az órára ‘álmomban’, ami nem álom volt, és (éjszakai bagoly vagyok, általában nagyon későn alszok el) ha 1előtt elalszok, akkor sokszor 1:11-kor riadok fel álmomból és ha nem kell korán kelnem sokszor 11:11-kor kelek fel. Ez teljesen lesokkol, nagyon félek. Valaki meg tudja mondani, hogy mi ez?


NEM KITALÁLTAM, NAGYON FÉLEK!


A válaszokat előre is köszönöm.


2019. nov. 13. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Tehát ébren voltál amikor kimentél wc-re, csak annyira "kómában" voltál hogy egy álomként emlékszel vissza rá?
2019. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hali, durva lehetett, szerintem "alvajártál", vagy valami hasonló, ahogy az első is mondja.

Én beszélgetni szoktam, vagy én vagy a partner de ott egy valaki tudja az igazságot :)

Egy valamin viszont fent akadt a szemem:

"... de tényleg ott álltak a függönyömnél"

Ez autokorrekt vagy kezdjek aggódni?

2019. nov. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 nem lehettem ébren, olyan már volt mikor ébren voltam csak nagyon kómában, de ez más volt


#2 csak elírtam, azt akartam írni, hogy ott álltam

2019. nov. 14. 07:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mondható alvajárásnak, mert emlékszel rá. Ébren voltál, nem álmodtad, megtörtént. A férjem szokott hasonlókat csinálni, mikor nagyon fáradt. Néha tök fura, érthetetlen dolgokat produkál. Azért történik ilyen, mert túl fáradt vagy és az agyad még álomként kezeli az ébrenlétet.
2019. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Féléber alvajárás, ahogy a #4-es is írja. Előfordulhat attól is, hogy nagyon kimerült volt a szervezeted, főleg "szellemiekben". Egy alkalom nem a világ vége, ha nem válik rendszeressé akkor semmi gond, könnyen lehet hogy ez volt az első és utolsó ilyen alkalom amikor megtörtént veled.

Aggódnod nincs miért, mert ha emlékszel rá akkor félig tudatodnál voltál, nem csinálnál semmi olyat amivel kárt tennél saját magadban.

2019. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De arra nem emlékszem hogy felálltam volna és kimentem volna a fürdőbe, ezután volt egy ‘szünet’ és akkor találtam magam a függönynél.
2019. nov. 14. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
A férjem sem emlékezett mindenre. Volt, hogy hajnalban kivitte a laptopot a konyhába, az én papucsomat vette fel, mikor kiment pisilni (35-ös a lábam, az övé 46!), leült a kád szélére, úgy hogy a lábai a kádban voltak...nem emlékszik bizonyos részletekre, de egyértelműen megtette. Érdekes dolgokra képes az agy.
2019. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
11:11-et akartam irni.
2019. nov. 14. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:

és mi a franctól félsz?

Hogy álmodban motocrossozni fogsz?

vagy rendőröket molesztálsz?

Vagy mi a franctól?

2019. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attól fél-félt, hogy meg történt e vagy sem, alva járt vagy álmodta...ha belegondolsz jogos a rémület. Még az is felmerül, hogy ez volt e az első vagy az utolsó?
2019. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!