Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt a gyakran...

Miért álmodom ezt a gyakran visszatérő álmot?

Figyelt kérdés

Két felsőoktatási intézményben tanultam, az egyik egy vidéki főiskola, a másik egy nagyvárosi egyetem.


Gyakori visszatérő álmom, hogy vagy az egyikre, vagy a másikra még mindig járok tanulni, pedig az elsőn már 7. éve, a másodikon 3. éve, hogy végeztem.


Leginkább három visszatérő álom "minta" van.


Az elsőben van még pár darab tantárgy, amivel nem végeztem, de neki kellene állnom, hogy befejezzem, csak húzom-halasztom és telik az idő.


A másodikban utólag derül ki, hogy ezt és ezt a tárgyat nem fejeztem be és visszahívnak tanulni.


A harmadikban már végeztem az iskolával, megvan a diploma, de még mindig bejárok tanulni és ugyanazokat a tantárgyakat kezdem el tanulni elölről, amikkel már végeztem.


Folyton vissza-visszatérnek, nem tudok velük mit kezdeni. Egy héten legalább egyszer biztosan álmodok velük. Van-e ötletetek, hogy miért?



2019. nov. 15. 14:48
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Most mivel foglalkozol?
2019. nov. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyhén szorongásos álom. Teljesítménykényszert érzel a mindennapjaidban, stressz, nyomás alatt vagy - ezért látsz álmaidban múltbeli eseményeket, követelményeket amiknek meg kellene felelned.
2019. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Raktárosként dolgozom.
2019. nov. 18. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!