Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy a volt...

Mit jelent az hogy a volt szerelmemmel álmodtam?

Figyelt kérdés

Gimiben volt egy szerelmem, de ma már felnőtt nő vagyok. Ő nem akart tőlem komolyat, de voltak köztünk dolgok, de én nagyon szerelmes voltam. Aztán egyértelművé vált hogy nem leszünk együtt és én pótlékként összejöttem valakivel akivel 5 évet voltam együtt, de idén végleg szakítottunk, mert ő egy negatív ember volt aki erőszakos dolgokat beszélt másokról és én ezt nem tudtam elviselni. Tudom nem szép dolog, de még csak egy 18 éves lány voltam akkor.

A lényeg az hogy ma éjjel a volt szerelmemmel álmodtam, hogy az akkori 2 haverjával van egy strandon és én is ott vagyok és mondta hogy menjek be, de a hangulat ugyanolyan volt álmomban mint régen.

Én már nem foglalkozom vele, úgymond lecsitítottam magamban ezt az egészet teljesen, főleg ennyi év alatt meg már a körülmények is teljesen mások stb...

Csak annyi hogy fent van nálam facebookon és rendszeresen látom hogy megnézi a napi történetemet..stb.. lehet csak emiatt álmodtam ezt?

Vagy lehet más oka is?



2019. nov. 16. 20:40
 1/3 anonim válasza:

Nem engedted el még teljesen

Néha én is álmodok még életem nagy szerelmével(2 éve nem is találkoztunk és semmit nem tudok róla), ez általában olyankor van, amikor vmi miatt magam alatt vagyok, ilyenkor sokszor elfog a vágyakozás, h mennyivel jobb lenne minden ha velem lenne, aztán egyszer csak megjelenik álmomban is

2019. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerelmed boldog, kiegyensúlyozott, nyitott, éli a világát(strand) az akkori 2 haverjával. Azt akarja légy te is olyan, mint ő érzelmileg(mondta, hogy menjek be). A viszony(hangulat) a régi köztetek.
2019. nov. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az #1-es teljesen jól megfogalmazta, most vagy túl egy csalódáson, szakításon és kötnek még az érzések a volt szerelmedhez, szeretnéd átérezni az érzést. Az álmaidban a vágyaid jelentek meg - hogy még minden oké, minden a régiben, boldogság van, strand, napsütés, nincs semmi gond.

Vagy vedd fel vele a kapcsolatot, vagy engedd el és nyiss mások felé.

2019. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!